اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 1394120953784923

حسابداری پارمیس همراه، نرم‌افزار برگزیده هشتمین جشنواره وب و موبایل ایران

کد: 1394120953784923

http://j.mp/1TJFEqX

، تهران , (اخبار رسمی): اختتامیه جشنواره وب و موبایل ایران امسال در سوم اسفند ماه 94 برگزار شد. این جشنواره امسال با استقبال حدود 14 هزار وب‌سایت و بیش از 4هزار و 700 اپلیکیشن‌ تلفن‌همراه روبه‌رو شد. نرم‌افزار حسابداری شخصی پارمیس همراه نیز در این جشنواره به عنوان نرم‌افزار برگزیده معرفی شد. این جشنواره همه ساله با هدف معرفی برترین وب‌سایت‌ها و نرم‌افزارهای موبایل در دو بخش مردمی و هیأت داوران برگزار می‌شود...

حسابداری پارمیس همراه، نرم افزار برگزیده هشتمین جشنواره وب و موبایل ایران

نرم‌افزار حسابداری پارمیس‌همراه، محصول رایگان فناوری اطلاعات پارمیس، برای تلفن همراه هوشمند و دستگاه‌های اندرویدی و iOS، در هشتمین دوره جشنواره وب وموبایل ایران برنده مقام برترین نرم‌افزار موبایل در گروه کسب‌وکار از دیدگاه مردم شد

به پاس حمایت‌های همراهان گرامی پارمیس‌همراه و با لطف و یاری خداوند، نرم‌افزار حسابداری پارمیس‌همراه، محصول رایگان فناوری اطلاعات پارمیس، برای تلفن همراه هوشمند و دستگاه‌های اندرویدی و iOS، در هشتمین دوره جشنواره وب وموبایل ایران برنده مقام برترین نرم‌افزار موبایل در گروه کسب‌وکار از دیدگاه مردم شد.

دبیر جشنواره وب و موبایل ایران درباره تعداد مشارکت‌کنندگان در جشنواره گفت: در هشتمین جشنواره وب و موبایل ایران، حدود 14 هزار وب‌سایت و بیش از 4هزار و 700 اپلیکیشن‌ تلفن‌همراه حضور داشتند. همچنین بیش از 3000 تن آرای خود را ثبت کردند.

به گفته مهندس مظاهر مرجانی، مدیر عامل شرکت فناوری اطلاعات پارمیس، نرم‌افزار حسابداری شخصی پارمیس‌همراه با هدف ترویج فرهنگ حسابداری و حسابرسی برای استفاده عموم افراد به صورت کاملاً رایگان تولید شده است. خوشبختانه در مدت کوتاهی پس از عرضه این نرم‌افزار، حسابداری پارمیس‌همراه مورد توجه کاربران بسیاری قرار گرفت و لقب حسابدار شخصی همراه را به خود اختصاص داد. نرم‌افزار حسابداری شخصی پارمیس‌همراه با امکاناتی که در اختیار کاربران قرار می‌دهد، می‌تواند گزینه مناسبی برای حسابداری شخصی شما و خانواده شما باشد. ضمناً این رویداد برای تیم تولید نرم‌افزار حسابداری پارمیس‌همراه افتخاری است که در دیدگاه عموم مردم مورد لطف و حمایت قرار گرفته است.

امیدواریم با تولید و پشتیبانی این نرم‌افزار، گامی مهم و تاثیرگذار بر فرهنگ حسابداری و حسابرسی در میان خانواده‌ها و افراد مختلف برداشته باشیم و با گسترش و توسعه این نرم‌افزار بتوانیم رضایت شما همراهان گرامی پارمیس را بیش از پیش جلب کنیم.

برای آشنایی بیشتر با این اپلیکیشن برگزیده مردمی در هشتمین جشنواره وب و موبایل ایران به صفحه نرم‌افزار حسابداری پارمیس‌همراهدر وب‌سایت رسمی شرکت به نشانی ParmisIT.com مراجعه کنید و با امکانات و قابلیت‌های این نرم‌افزار کاربردی بیشتر آشنا شوید.

 

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

نرم افزار حسابداری پارمیس

نرم افزار حسابداری پارمیس توسط بنیانگذار شرکت، تولید شده و آغاز به کار کرد. سپس در سال 1383 و با اندیشه ارائه خدمات نرم‌افزاری مخصوصا تولید نرم‌افزارهای مالی و حسابداری‌ شرکت فناوری اطلاعات پارمیس به صورت رسمی شماره ثبت 229984 ثبت گردید و نقش جدی‌تری را در بازار رقابت به عهده گرفت. پارمیس هم اکنون نرم‌افزارهای مالی و حسابداری خود را در اختیار طیف وسیعی از مشتریان قرار داده و هر روز شاهد افزایش کمی و رشد کیفی خانواده بزرگ پارمیس هستیم. نسخه‌های فروشگاهی، بازرگانی، شرکتی و تولیدی نرم افزار‌های حسابداری پارمیس و همچنین سامانه و ماژول پیام کوتاه پارمیس، سبد محصولات متنوع مجموعه ما هستند.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]