اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 1395032657265394

سرپرست بانک دی تاکید کرد

مرکز ارتباط با مشتریان، نقطه آغاز تعامل با مردم

کد: 1395032657265394

http://j.mp/1XWg1aj

، تهران , (اخبار رسمی): مرکز ارتباط با مشتریان بانک دی با شماره تماس 28930 به صورت 24 ساعته پاسخگوی سوالات و مراجعات به بانک دی است.

بازدید از مرکز ارتباط با مشتریان بانک دی

این مرکز می‌تواند سطح رضایت مشتریان را ارتقا داده و مطمئنا این رضایت‌بخشی نه تنها به سود بانک دی بلکه به دیگر بانک‌ها نیز تسری پیدا خواهد کرد.

سرپرست بانک دی در بازدید از مرکز ارتباط با مشتریان بانک بر تعامل و پاسخگویی کامل به مشتریان و کارکنان در این مرکز تاکید کرد.

به گزارش اخبار رسمی و به نقل از اداره کل روابط عمومی بانک دی، علی‌رضا عاطفی‌فر با حضور در مرکز ارتباط با مشتریان بانک دی ضمن دیدار با کارکنان این بخش و استماع نظرات آنها گفت: با توجه به اهمیت پاسخگویی صحیح و مناسب به مشتریان، انتظار است این مرکز ضمن برقراری ارتباط دوسویه با مشتریان با استفاده از ابزارهای نوین ارتباطی بتواند در معرفی خدمات بانک و افزایش رضایتمندی مشتریان نیز گام بردارد.

وی با اشاره بر اینکه کارشناسان مرکز ارتباط با مشتریان باید از مطلع‌ترین کارکنان بانک برای پاسخگویی باشند، افزود: این مرکز نقطه ارتباطی رسمی بانک با مردم است و آنچه باعث موفقیت این مرکز در جلب رضایت تماس گیرندگان می‌شود، داشتن اطلاعات جامع و روزآمد و اشراف کارشناسان مرکز به فعالیت‌های واحدهای مختلف بانک است.

سرپرست بانک دی از جمله سیستم‌های تسهیل کننده دریافت خدمات که مشتریان بیشتری را جذب خواهد کرد، مراکز ارتباط با مشتریان دانست و گفت: این مرکز می‌تواند سطح رضایت مشتریان را ارتقا داده و مطمئنا این رضایت‌بخشی نه تنها به سود بانک دی بلکه به دیگر بانک‌ها نیز تسری پیدا خواهد کرد.

عاطفی‌فر در ادامه پیشنهاد کرد که به صورت منظم روزهایی در هفته یکی از مدیران یا معاونان بانک در مرکز ارتباط با مشتریان مستقر شده و به صورت مستقیم پاسخگوی سوالات مشتریان و کارکنان در حوزه‌های مختلف باشد.

کارشناسان این مرکز علاوه بر پاسخگویی نسبت به سوالات تخصصی و بانکی مشتریان با توجه به حمایت بانک دی از تیم ملی والیبال جمهوری اسلامی ایران، همزمان با بازی‌های این تیم نتیجه مسابقات را به اطلاع مشتریان می‌رسانند.

سرپرست بانک دی در ادامه این بازدید با مدیران و کارشناسان اداره و سامانه مکاتبات اداری و نیز دبیرخانه مرکزی بانک دی دیدار و گفت‌وگو کرد.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

بانک دی

بانک دی در راستای تحقق اهداف خود، به انجام کلیه عملیات مجاز پولی، مالی و بانکی (ریالی و ارزی) در چارچوب قوانین و مقرارت جاری کشور و قانون عملیات بانکی بدون ربا در حوزه جغرافیایی مورد عمل خود، اقدام خواهد کرد. واژه دی در ایران باستان به معنای آفریدن، ساختن و بخشودن است و دادار در فارسی از همین ریشه گرفته شده است.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

بانک، بیمه و سرمایه