اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 1395040258675428

با دستور رئیس جمهوری

مشکل اعزام تیم ملی فوتبال ناشنوایان به مسابقات جهانی ایتالیا رفع شد

کد: 1395040258675428

http://j.mp/28OzOVb

، تهران , (اخبار رسمی): با دستور ویژه رییس جمهور محترم ، پیگیری های وزارت ورزش و جوانان ، وزارت امور خارجه ، فدراسیون ناشنوایان و همچنین سفارت ایتالیا در ایران ، تیم ملی فوتبال ناشنوایان به رقابت های جهانی ایتالیا اعزام خواهد شد.

مشکل اعزام تیم ملی فوتبال ناشنوایان به مسابقات جهانی ایتالیا رفع شد

به گزارش اخبار رسمی به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان و به نقل از روابط عمومی فدراسیون ورزش های ناشنوایان ، پس از بروز مشکل در اخذ ویزای ایتالیا ، با دستور ویژه رییس جمهور  ، پیگیری های وزارت ورزش و جوانان ، وزارت امور خارجه ، فدراسیون ناشنوایان و همچنین سفارت ایتالیا در ایران مقدمات اعزام تیم ملی فوتبال ناشنوایان به مسابقات جهانی 2016 ایتالیا فراهم  شد.

افشین داوری سرپرست فدراسیون ضمن تأئید خبر فوق ، گفت : فوتبالیست های ناشنوای کشورمان امروز صبح (چهار شنبه 2 تیرماه) تهران را به مقصد سالرنو ایتالیا ترک خواهد کرده و روز پنجشنبه در اولین مسابقه خود به مصاف تیم ملی اکراین می روند و امیدواریم بتوانیم کسب مقام شایسته ای در این مسابقات را به ملت ایران و جامعه ورزش هدیه کنیم.
تیم ملی فوتبال ناشنوایان کشورمان در این مسابقات در گروه C با کشورهای: اکراین ، انگلیس و مصر هم گروه است.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

وزارت ورزش و جوانان

وزارت ورزش و جوانان در تاریخ 8 دی ماه 1389 و پس از ادغام سازمان تربیت بدنی و سازمان ملی جوانان تشکیل شد. این وزارت‌خانه عالی‌ترین مرجع رسیدگی به مسایل مربوط به ورزش و جوانان در کشورمان است. همچنین مرکز فعالیت‌های قرآنی جوانان کشور، نهادی قرآنی است که زیر نظر وزارت ورزش و جوانان فعالیت می‌کند.حمید سجادی نخستین وزیر پیشنهادی ورزش و جوانان، در اواخر خردادماه 1390 به مجلس شورای اسلامی معرفی شد، اما با 137 رأی مخالف نتوانست رأی اعتماد مجلس را به دست آورد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

تازه‌های ورزش