اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 1395040859965396

مدیر عامل شرکت اعلام کرد

رشد 24 درصدی سرمایه بیمه معلم

کد: 1395040859965396

http://j.mp/28XbQTV

، تهران , (اخبار رسمی): مدیرعامل بیمه معلم گفت: حق بیمه تولیدی شرکت متبوع او در سه ماهه نخست امسال در قیاس با همین مدت در سال گذشته 24 درصد رشد داشته و به رقم 225 میلیارد تومان رسیده است.

محمد ابراهیم تحسیری مدیر عامل بیمه معلم

به گزارش اخبار رسمی، به نقل از روابط عمومی شرکت بیمه معلم محمد ابراهیم تحسیری مدیر عامل این شرکت یکی از برنامه‌های سالجاری بیمه معلم را حضور در فرابورس دانست و اعلام کرد: مقدمات این امر انجام شده و پس از برگزاری مجمع، بیمه معلم در فرابوس حضور خواهد داشت.

به گفته وی، دلیل عمده خروج بیمه معلم از بورس در سالیان قبل تر، زیان دهی شرکت بیمه معلم بوده که اکنون زیان انباشته آن به سود تبدیل شده است.

عضو هیئت مدیره شرکت بیمه معلم، گفت: این شرکت در پایان سال مالی 94  صددر صد سود اعلامی خود را محقق کرده و در حال حاضر سود این شرکت به 44 میلیارد تومان رسیده است.

وی از برگزاری مجمع این شرکت در روز چهارشنبه آتی خبر داد و افزود: که افزایش سرمایه این شرکت و تغییر اعضای هیات مدیره در آن مطرح خواهد شد.

به گفته تحسیری، در صورت موافقت مجمع سرمایه این شرکت از رقم 135 میلیارد به 200 میلیارد تومان افزایش خواهد یافت و ادامه داد این افزایش سرمایه از محل آورده نقدی و بخشی هم از محل سود حاصله تامین خواهد شد.

وی، احتمال داد که در مجمع امسال دو نماینده شرکت کشتیرانی به عنوان سهامداران بیمه معلم تغییر کنند و گفت که احتمال دارد سید عمادالدین قاضوی و محمد رضا نوتاش از هیئت مدیره شرکت بیمه معلم جدا ‌شوند.مدیر عامل شرکت بیمه معلم گفت که سال 94 سال بسیار سختی برای صنعت بیمه بوده است.

وی، درباره تخلف برخی از شرکت های بیمه‌ای در زمینه ارائه تخفیف در صدور بیمه نامه شخص ثالث هم گفت : بر اساس قانون جدیدی که به تصویب رسیده شرکت‌های بیمه‌ای ملزم به رعایت نرخ‌ها بوده و با این قانون ارائه تخفیف ها محدود خواهد شد.

تحسیری، افزود: ترکیب سبد پرتفوی بیمه معلم ، اکنون بهبود یافته و بودجه‌ای که به شعب هم ابلاغ شده بر اساس ترکیب سبد پرتفوی بوده است.

به گفته وی ، بیمه معلم در سالجاری، تعدادی باجه در مناطقی چون عسلویه اضافه کرده و مجوز ایجاد باجه و شعبه در مناطق آزاد را هم کسب کرده است.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

بیمه معلم

بیمه معلم با عنوان اولیه "شرکت بیمه صادرات و سرمایه گذاری" در سال 1373 با مشارکت نظام بانکی و به منظور توسعه فعالیتهای صادراتی و ارائه پوششهای بیمه های اعتباری در مقابل ریسکهای موجود، تأسیس گردید. در تیرماه سال 1386 ، پس از واگذاری بخش عمده سهام شرکت و بر اساس تصمیم سهامداران جدید، نام شرکت به «بیمه معلم» تغییر یافت.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

بانک، بیمه و سرمایه