اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 1395040960475396

بیمه معلم همچنان بیمه نامه شخص ثالث می فروشد

کد: 1395040960475396

http://j.mp/28ZDaRI

، تهران , (اخبار رسمی): بر اساس قانون جدید بیمه شخص ثالث، شرکت های بیمه خصوصی دیگر الزامی برای فروش این بیمه نامه ندارند و در صورت تمایل با اخذ مجوز از بیمه مرکزی می توانند به این حوزه ورود کنند.

بیمه شخص ثالث

به گزارش اخبار رسمی و به نقل از روابط عمومی شرکت بیمه معلم، بسیاری از بیمه گران، بیمه شخص ثالث را رشته ای زیان ده می دانند و بر این باورند که این نوع رشته سوددهی ندارد، با این حال مدیر بیمه های اتومبیل بیمه معلم معتقد است بیمه گران همچنان به صدور این بیمه نامه ادامه خواهند داد.

سیاوش کمندی با بیان این که هم اکنون حدود 45 درصد پرتفوی های شرکت ها، بیمه شخص ثالث است، گفت: عمل کردن به تعهدات قبلی در این رشته، منوط به فروش بیمه نامه جدید است.

مدیر بیمه های اتومبیل بیمه معلم با تاکید بر این که بیمه شخص ثالث ویترینی برای فروش سایر رشته هاست، اعلام کرد: حجم بالای فروش در این رشته، موجب گردش نقدینگی بالا در شرکت ها می شود.

کمندی افزود: با توجه به استدلال های ارائه شده، شرکت بیمه معلم به فروش بیمه نامه شخص ثالث ادامه خواهد داد.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

بیمه معلم

بیمه معلم با عنوان اولیه "شرکت بیمه صادرات و سرمایه گذاری" در سال 1373 با مشارکت نظام بانکی و به منظور توسعه فعالیتهای صادراتی و ارائه پوششهای بیمه های اعتباری در مقابل ریسکهای موجود، تأسیس گردید. در تیرماه سال 1386 ، پس از واگذاری بخش عمده سهام شرکت و بر اساس تصمیم سهامداران جدید، نام شرکت به «بیمه معلم» تغییر یافت.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

بانک، بیمه و سرمایه