اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 1395040960625464

معاون بازرگانی شرکت بازرگانی دولتی ایران:

محدودیتی برای تامین شکر در کشور وجود ندارد

کد: 1395040960625464

https://goo.gl/DkTN1R

، تهران , (اخبار رسمی): معاون بازرگانی داخلی شرکت بازرگانی دولتی ایران از موجودی مناسب ذخایر شکر کشور خبر داد و گفت: هیچ گونه محدودیت و مشکلی در زمینه تامین شکر مورد نیاز صنف و صنعت وجود ندارد.

محدودیتی برای تامین شکر در کشور وجود ندارد

به گزارش اخبار رسمی به نقل از شرکت بازرگانی دولتی ایران، حسن عباسی معروفان با انتقاد از انتشار شایعاتی در مورد کمبود و نایاب شدن شکر در کشور گفت: همان طور که قبلا و بارها اعلام کرده ایم، موجودی شکر کشور مطلوب است و مشکلی بابت تنظیم بازار و تامین مواد اولیه کارخانجات و صنف و صنعت نیست.

معاون بازرگانی داخلی شرکت بازرگانی دولتی ایران افزود: شرکت‌های تولیدی صنف و صنعت که ماده اولیه آنها شکر است، می‌توانند با مراجعه به این شرکت، نسبت به تامین و خرید میزان شکر مورد نیاز بر اساس پروانه ساخت واحد خود اقدام کنند.

عضو هیات مدیره شرکت بازرگانی دولتی ایران، همچنین از عرضه شکر به صورت مستمر در بورس کالا خبر داد و افزود: این شرکت بخشی از موجودی شکر خود را در بورس کالا جهت تنظیم بازرار عرضه می‌کند و لذا شرکت‌های تولیدی صنف و صنعت می‌توانند نسبت به خرید شکر از بورس کالا نیز اقدام کنند.

عباسی معروفان، شایعات مربوط به کمبود شکر در کشور را بی اساس خواند و تصریح کرد: به هر میزان شکر که مورد نیاز صنف و صنعت باشد توسط این شرکت تامین خواهد شد؛ اما ملاک فروش و تخصیص شکر به کارخانجات، ظرفیت تولید آنها بر اساس پروانه ساخت واحدهای تولیدی است.

معاون بازرگانی داخلی شرکت بازرگانی دولتی ایران بیان داشت: صراحتاَ اعلام می‌کنیم که هیچ گونه کمبودی در زمینه شکر در کشور وجود نداشته و شرکت بازرگانی دولتی ایران به اندازه کافی از ذخایر شکر برخودار است.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

وزارت جهاد کشاورزی

بخش کشاورزی و توجه به توسعه و عمران روستا ها پس از پیروزی انقلاب اسلامی ایران، همواره مورد اهتمام و تایید قانونگذاران ، برنامه ریزان و دستگاه های اجرایی و محور توسعه اقتصادی و اجتماعی بوده و تحولات وسیعی در عرصه کشاورزی و روستاها و مناطق عشایری به وجود آمده است.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

صنایع غذایی و کشاورزی