اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 1395042666355617

مدیرعامل سازمان :

جایگاه منطقه آزاد قشم تغییر نمی کند

کد: 1395042666355617

https://goo.gl/PxclHh

، تهران , (اخبار رسمی): مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم در پاسخ به سئوالی درخصوص شایعات تغییر در جایگاه اداره این سازمان، گفت: تا پایان دولت یازدهم در قشم ماندگارم .

تا پایان دولت یازدهم درقشم هستم

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی منطقه آزاد قشم ؛حمید رضا مومنی در حاشیه بازدید از مرکز تکثیر لارو میگو در شهر سوزای جزیره قشم با بیان این مطلب در جمع خبرنگاران، افزود: مردم نباید به شایعات و جو سازی هایی که توسط شایعه سازان و افرادی که منافعشان به خطر افتاده توجه کنند.
 
وی ادامه داد: متاسفانه خیلی ها که از شایعه پراکنی و ایجاد تزلزل در نظام مدیرتی سازمان سود می برند و درشرایط موجود و همدلی مسئولین و مردم برای اجرای فرامین رهبرمعظم انقلاب منافع خود را در خطر می بینند، عمران و توسعه قشم را بر نمی تابند و با ترفند شایعه سازی سعی در تشویش اذهان عمومی دارند.
 
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم تصریح کرد: به جرات اعلام می کنم هیچ تغییری تا پایان دوره  ریاست جمهوری  روحانی در جایگاه اداره این سازمان در قشم اتفاق نخواهد افتاد.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

سازمان منطقه آزاد قشم

جزیره قشم، واقع در تنگه هرمز، از وضعیت خاص بین خلیج فارس و اقیانوس هند بهره می برد. مرز آبراهی تمامی کشورهای حاشیه ( ایران، عراق، کویت، عربستان سعودی، بحرین، قطر، امارات متحده عربی و عمان) تقریبا از سواحل جنوبی آن عبور می کند و تمام ترافیک هوائی شرق و غرب از فراز آسمان قشم می گذرد. جزیره با تمام خصوصیاتش، دریچه ای است به خلیج فارس. بنابراین قشم بر بلندای کانالی ایستاده است که حجم وسیعی از نفت و گاز جهان همیشه و برای 100 سال آینده، از آنجا منتقل می شود. همین موقعیت خاص است که قشم را از سایر جزیره های خلیج فارس متمایز می کند.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

تجارت و بازار