اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 1395042767095641

تمبر فرش دستباف کاشان در تهران رونمایی شد

کد: 1395042767095641

http://goo.gl/eN5QjF

، تهران , (اخبار رسمی): همزمان با هفته فرهنگی کاشان و با هدف شناسایی ظرفیت های گردشگری و معرفی جاذبه های تاریخی و گردشگری این شهر در موزه ملی فرش ایران از تمبر فرش دستباف کاشان رونمایی شد .

تمبر فرش دستباف کاشان در تهران رونمایی شد

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی شرکت پست، همزمان با برگزاری مراسم رونمایی از تمبر فرش دستباف کاشان درموزه ملی فرش ایران در تهران  با حضور عارف افتخار حسین مدیر کل اکو ، مومنیان معاون استاندار اصفهان و فرماندار کاشان ، ناظم رضوی شهردار کاشان ، زراعت رییس دانشگاه کاشان ، حیدریان رئیس شورای اسلامی شهرکاشان ، شیخ حسنی معاون روابط عمومی شرکت پست وجمعی از بزرگان و نامداران فرش دستباف کشور از تمبر این مراسم رونمایی شد.
تمبر مزبور به دست مدیر کل اکو ممهور به مهر شرکت پست شد و حاضران بر حاشیه آن یادداشت نگاشتند.
تمبر فرش دستباف کاشان با همکاری اداره کل پست اصفهان چاپ و منتشر شده است.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

شرکت پست جمهوری اسلامی ایران

شرکت پست جمهوری اسلامی ایران با هدف دستیابی عموم مردم به خدمات پستی درعرصه ارتباطات، تنظیم و اعمال سیاست ها و راهبردهای کلان در زمینه برنامه ریزی، تاسیس، تجهیز و توسعه واحدهای پستی و گسترش خدمات پستی به سراسر کشور، در راستای انطباق با روزآمدترین پیشرفت های فناوری ارتباطات ،تحت نظارت و وابسته به وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، در سال 1366 در قالب شرکت دولتی تاسیس و فعالیت آ ن رسماً در سال 1367 آغاز شد. با نظر به تحقق سیاست های کلی اصل 44 قانون اساسی، گسترش خصوصی سازی، توسعه رقابت پذیری وآزادسازی فعالیت های پستی، درسال 1387 فرایند واگذاری این شرکت به تصویب هیات محترم وزیران رسید. شرکت پست جمهوری اسلامی ایران با برخورداری از بیش از 16 هزار نیروی انسانی، 29 هزار نقطه تماس، 5000 مسیرمبادله پستی وجابجایی روزانه بیش از سه میلیون مرسوله ،به عنوان سازمانی پویا و کارآمد با تجربه ای طولانی و شناخت دقیق از نیازهای روز افزون و رو به تحول مشتریان، با اجرای برنامه جامع و زیربنایی،موفق شده است همپای جامعه جهانی پستی ، خدمات گوناگون پستی را با استفاده از آخرین تحولات عرصه فن‌آوری ارتباطات و اطلاعات به مشتریان ارائه دهد. نگاهی گذرا به توفیقات ودستاوردهای شرکت پست در سطح ملی و بین المللی از جمله رشد شاخص های پستی، اصلاح ساختار شبکه، عرضه خدمات مناسب، توسعه ارتباطات الکترونیکی پستی و حضور موثر در مجامع جهانی پستی، گواهی روشن بر توانمندی و کارایی شبکه عظیم پستی کشور است.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]