اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 1395043068575641

رونمایی از دو تمبر اختصاصی

کد: 1395043068575641

http://goo.gl/PsoKHM

، تهران , (اخبار رسمی): از تمبرهای "کیفیت در تولید و خدمات" و"معاونت تربیت و آموزش ناجا" رونمایی شد.

رونمایی از دو تمبر اختصاصی

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی شرکت پست، همزمان با برگزاری همایش سراسری "کیفیت در تولید و خدمات " از تمبر این مراسم با حضور خانم  طباطبایی معاون سازمان مدیریت و برنامه ریزی، توفیق معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت، ترابی مدیرکل روابط عمومی و جمعی از متولیان و مسئولین صنعت استاندارد رونمایی شد.
تمبر فوق از سوی معاون سازمان مدیریت و برنامه ریزی ممهور شد. همچنین سایر حاضرین بر حاشیه آن یادداشت نگاشتند.
براساس این گزارش همزمان با برگزاری دهمین همایش سراسری و اولین همایش مجازی تربیت و آموزش ناجا در سالن فجر ستاد نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران با حضور سردار اشتری فرمانده کل نیروی انتظامی ستاد ناجا، دکتر یاوری معاون تربیت و آموزش ناجا و جمعی از مسئولین لشکری و کشوری از تمبر معاونت تربیت و آموزش ناجا رونمایی شد.
تمبر مذکور از سوی سردار اشتری ممهور شد.
گفتنی است تمبر معاونت تربیت و آموزش ناجا با همکاری منطقه 15 پستی چاپ و منتشر شد.

 

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

شرکت پست جمهوری اسلامی ایران

شرکت پست جمهوری اسلامی ایران با هدف دستیابی عموم مردم به خدمات پستی درعرصه ارتباطات، تنظیم و اعمال سیاست ها و راهبردهای کلان در زمینه برنامه ریزی، تاسیس، تجهیز و توسعه واحدهای پستی و گسترش خدمات پستی به سراسر کشور، در راستای انطباق با روزآمدترین پیشرفت های فناوری ارتباطات ،تحت نظارت و وابسته به وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، در سال 1366 در قالب شرکت دولتی تاسیس و فعالیت آ ن رسماً در سال 1367 آغاز شد. با نظر به تحقق سیاست های کلی اصل 44 قانون اساسی، گسترش خصوصی سازی، توسعه رقابت پذیری وآزادسازی فعالیت های پستی، درسال 1387 فرایند واگذاری این شرکت به تصویب هیات محترم وزیران رسید. شرکت پست جمهوری اسلامی ایران با برخورداری از بیش از 16 هزار نیروی انسانی، 29 هزار نقطه تماس، 5000 مسیرمبادله پستی وجابجایی روزانه بیش از سه میلیون مرسوله ،به عنوان سازمانی پویا و کارآمد با تجربه ای طولانی و شناخت دقیق از نیازهای روز افزون و رو به تحول مشتریان، با اجرای برنامه جامع و زیربنایی،موفق شده است همپای جامعه جهانی پستی ، خدمات گوناگون پستی را با استفاده از آخرین تحولات عرصه فن‌آوری ارتباطات و اطلاعات به مشتریان ارائه دهد. نگاهی گذرا به توفیقات ودستاوردهای شرکت پست در سطح ملی و بین المللی از جمله رشد شاخص های پستی، اصلاح ساختار شبکه، عرضه خدمات مناسب، توسعه ارتباطات الکترونیکی پستی و حضور موثر در مجامع جهانی پستی، گواهی روشن بر توانمندی و کارایی شبکه عظیم پستی کشور است.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]