اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 1395050369895641

دریافت خدمات پستی روی تلفن همراه

کد: 1395050369895641

http://goo.gl/3arJhD

، تهران , (اخبار رسمی): همکاری شرکت پست با یکی از سازمان های مردم نهاد (NGO ) تخصصی فعال درحوزه ارتباطات، منجر به تولید نرم افزار"فاواکده" بر بستر اندروید شد که امکان دسترسی رایگان و مستقیم به خدمات پستی را فراهم می‌کند.

دریافت خدمات پستی روی تلفن همراه

به گزارشاخبار رسمی به نقل از روابط عمومی شرکت پست، ادبی فرد مدیرکل مرکز فناوری اطلاعات اظهار داشت: این نرم افزار به منظور استفاده سریع و آسان از خدمات الکترونیکی و همچنین تحقق دولت همراه و دسترسی آزاد مردم به اطلاعات مفید و کاربردی ارایه شده است.
وی افزود: "فاواکده" با رویکرد اصلی شبکه پستی در سال جاری مبنی بر توسعه فناوری اطلاعات طراحی شده، چرا که ارزش آفرینی بخش پست در گروی استفاده بهینه از فناوری اطلاعات است.
ادبی فرد درخصوص قابلیت های این نرم افزار گفت: رهگیری مرسولات پستی، گواهینامه، کارت پایان خدمت و همچنین برآورد هزینه پستی از جمله خدماتی است که با همکاری شرکت پست در دسترس کابران قرار گرفته است.
وی در ادامه بیان داشت: نوآوری و تجارت الکترونیک از جمله اهدافی است که در سایه فناوری اطلاعات امکان پذیر می باشد و در تلاش هستیم به زودی، امکان استفاده بیشتر مردم از خدمات پستی را بر بستر فناوری اطلاعات فراهم کنیم.
مدیرکل مرکز فناوری اطلاعات ادامه داد: همکاری با سازمان های عمومی و تخصصی فعال در این بخش از جمله سازمان های مردم نهاد و شرکت های خصوصی در جهت توسعه فعالیت های شبکه پستی از دیگر اهداف تببین شده برای سال جاری است که همکاری با "کانون کاربران آی سی تی" نیز در این راستا عملیاتی شده است.
ادبی فرد درخصوص دسترسی به این نرم افزار عنوان کرد: کاربران می توانند این نرم‌افزار را به صورت رایگان از طریق تمامی فروشگاه های اپلیکیشن اندروید دریافت کنند.
خاطرنشان می سازد پیش از نرم افزارهای "پستک" و "تمبر" از سوی دفتر روابط عمومی تهیه و طراحی گردیده که بر روی کافه بازار قابل دسترسی است .

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

شرکت پست جمهوری اسلامی ایران

شرکت پست جمهوری اسلامی ایران با هدف دستیابی عموم مردم به خدمات پستی درعرصه ارتباطات، تنظیم و اعمال سیاست ها و راهبردهای کلان در زمینه برنامه ریزی، تاسیس، تجهیز و توسعه واحدهای پستی و گسترش خدمات پستی به سراسر کشور، در راستای انطباق با روزآمدترین پیشرفت های فناوری ارتباطات ،تحت نظارت و وابسته به وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، در سال 1366 در قالب شرکت دولتی تاسیس و فعالیت آ ن رسماً در سال 1367 آغاز شد. با نظر به تحقق سیاست های کلی اصل 44 قانون اساسی، گسترش خصوصی سازی، توسعه رقابت پذیری وآزادسازی فعالیت های پستی، درسال 1387 فرایند واگذاری این شرکت به تصویب هیات محترم وزیران رسید. شرکت پست جمهوری اسلامی ایران با برخورداری از بیش از 16 هزار نیروی انسانی، 29 هزار نقطه تماس، 5000 مسیرمبادله پستی وجابجایی روزانه بیش از سه میلیون مرسوله ،به عنوان سازمانی پویا و کارآمد با تجربه ای طولانی و شناخت دقیق از نیازهای روز افزون و رو به تحول مشتریان، با اجرای برنامه جامع و زیربنایی،موفق شده است همپای جامعه جهانی پستی ، خدمات گوناگون پستی را با استفاده از آخرین تحولات عرصه فن‌آوری ارتباطات و اطلاعات به مشتریان ارائه دهد. نگاهی گذرا به توفیقات ودستاوردهای شرکت پست در سطح ملی و بین المللی از جمله رشد شاخص های پستی، اصلاح ساختار شبکه، عرضه خدمات مناسب، توسعه ارتباطات الکترونیکی پستی و حضور موثر در مجامع جهانی پستی، گواهی روشن بر توانمندی و کارایی شبکه عظیم پستی کشور است.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]