اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 1395050370235641

تمبر اختصاصی ریشه کنی هپاتیت C رونمایی شد

کد: 1395050370235641

https://goo.gl/NJdzGP

، تهران , (اخبار رسمی): تمبراختصاصی ریشه کنی هپاتیت C در ایران 1410 با حضور معاون وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی رونمایی شد.

تمبر اختصاصی ریشه کنی هپاتیت C رونمایی شد

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی شرکت پست، همزمان با یکم مردادماه و برگزاری سمینار تازه های هپاتیت C و تدوین پروتکل درمان آن در ایران از تمبر "ریشه کنی هپاتیت C در ایران سال 1410 "با حضور دکتر ملک زاده معاون تحقیق و پژوهش وزارت بهداشت؛ حلال خور عضو هیات مدیره پست؛ دکتر علویان رییس شبکه هپاتیت ایران؛ دکتر لنکرانی رییس مرکز تحقیقات سیاستگزاری سلامت دانشگاه علوم پزشکی شیراز؛ دکتر میر مجلسی از اساتید پیشکسوت گوارش ایران؛ شیخ حسنی معاون روابط عمومی پست و جمعی از مسئولین حوزه بهداشت کشور و متخصصین داخلی و خارجی در سالن همایش های رازی رونمایی شد.
خاطرنشان می سازد تمبر فوق از سوی معاون وزیر بهداشت و عضو هیات مدیره پست ممهور شد. همچنین سایر حاضرین بر حاشیه آن یادداشت نگاشتند.
گفتنی است تمبر اختصاصی ریشه کنی هپاتیت C در ایران سال 1410  با همکاری منطقه 15 پستی چاپ و منتشر شد.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

شرکت پست جمهوری اسلامی ایران

شرکت پست جمهوری اسلامی ایران با هدف دستیابی عموم مردم به خدمات پستی درعرصه ارتباطات، تنظیم و اعمال سیاست ها و راهبردهای کلان در زمینه برنامه ریزی، تاسیس، تجهیز و توسعه واحدهای پستی و گسترش خدمات پستی به سراسر کشور، در راستای انطباق با روزآمدترین پیشرفت های فناوری ارتباطات ،تحت نظارت و وابسته به وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، در سال 1366 در قالب شرکت دولتی تاسیس و فعالیت آ ن رسماً در سال 1367 آغاز شد. با نظر به تحقق سیاست های کلی اصل 44 قانون اساسی، گسترش خصوصی سازی، توسعه رقابت پذیری وآزادسازی فعالیت های پستی، درسال 1387 فرایند واگذاری این شرکت به تصویب هیات محترم وزیران رسید. شرکت پست جمهوری اسلامی ایران با برخورداری از بیش از 16 هزار نیروی انسانی، 29 هزار نقطه تماس، 5000 مسیرمبادله پستی وجابجایی روزانه بیش از سه میلیون مرسوله ،به عنوان سازمانی پویا و کارآمد با تجربه ای طولانی و شناخت دقیق از نیازهای روز افزون و رو به تحول مشتریان، با اجرای برنامه جامع و زیربنایی،موفق شده است همپای جامعه جهانی پستی ، خدمات گوناگون پستی را با استفاده از آخرین تحولات عرصه فن‌آوری ارتباطات و اطلاعات به مشتریان ارائه دهد. نگاهی گذرا به توفیقات ودستاوردهای شرکت پست در سطح ملی و بین المللی از جمله رشد شاخص های پستی، اصلاح ساختار شبکه، عرضه خدمات مناسب، توسعه ارتباطات الکترونیکی پستی و حضور موثر در مجامع جهانی پستی، گواهی روشن بر توانمندی و کارایی شبکه عظیم پستی کشور است.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]