اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 1395050370255641

دربازدید مدیرعامل از منطقه 16 پستی اعلام شد

نوین سازی تجهیزات شرکت پست

کد: 1395050370255641

https://goo.gl/MrxV4A

، تهران , (اخبار رسمی): مهری رییس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت پست از منطقه 16 پستی بازدید و با کارکنان دیدار و گفت و گو کرد.

بازدید مدیرعامل پست از منطقه 16 پستی

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی شرکت پست روز گذشته دوم مردادماه مهری رییس هیات مدیره و مدیرعامل به اتفاق احمدزاده مدیرکل دفتر مدیر عامل و دبیر هیات مدیره، ترابی مدیرکل روابط عمومی و قاسمیان مدیرکل پست استان تهران و تجزیه و مبادلات از بخش های مختلف منطقه 16 پستی بازدید کرد و با کارکنان دیدار و گفت و گو کرد.
رییس هیات مدیره با بیان این که حال و آینده پست به رفتار و کنش شما بستگی دارد اظهار امیدواری کرد:با عملکرد بهینه شما پست روز به روز بر محبوبیت اجتماعی پست و استقبال از خدمات آن افزوده شود.
مدیرعامل همچنین در ادامه در جلسه شورای اداری که با حضور  روسا و کارشناسان ادارات و واحدها و شهرستان های تابعه برگزار شد شرکت کرد.
وی در این جلسه افزود: سیاست شرکت پست در سال جدید بر روی تعادل درآمد و هزینه بنا نهاده شده است؛ از این رو باید طوری برنامه ریزی گردد تا درآمد منطقه در راستای ارتقای کیفیت ارایه خدمات پستی هزینه شود.
مهری نوین سازی وسایل و تجهیزات را در جهت ارتقای عملکرد مجموعه ضروری برشمرد و عنوان کرد: ارتقای شان و جایگاه شبکه به تجهیز ادارات پست و موزعین به امکانات و وسایل نوین بستگی دارد و تمامی مسئولین در تحقق این مهم تمامی تلاش خود را به کار خواهند گرفت.
وی با بیان این که آینده پست در گروی ایجاد خدمات نوین به ویژه خدمات کالا محور است اظهار داشت: منطقه 16 باید با در دست گرفتن بازار امانات و وابسته نبودن به قراردادهای دولتی، خدمات ماندگار و دارای ارزش افزوده را ایجاد نموده و آینده خود را تضمین نماید.
رییس هیات مدیره با اشاره به رویکرد پست های نوین دنیا یادآور شد: پست های موفق دنیا به سوی مرسولات غیرثبتی در حرکتند و ما نیز باید با پرداختن به اصل کیفیت با این جریان همسو شویم.
مدیرعامل با بیان این که پست سنتی به دنبال جلب اعتماد است در حالی که پست نوین به دنبال تضمین اعتماد ادامه داد: توجه پست سنتی بر مرسولات و پست نامه معطوف گردیده ولی پست نوین خدمات الکترونیکی را هدف گذاری نموده است.
مهندس مهری با تاکید بر این که شبکه پستی دارای قابلیت ها و پتانسیل های بالایی است اظهار داشت: باید به منظور حفظ در بازار رقابت از این ظرفیت ها به خوبی استفاده نموده و مجموعه ای نوین را شکل دهیم .
رییس هیات مدیره با اشاره به ورود اپراتورهای پستی در آینده نزدیک تاکید کرد: افزایش کیفیت، کاهش نرخ خدمات و ارایه خدمات متنوع متناسب با نیازهای مشتریان لازمه فعالیت های شبکه است تا بتواند در عرصه رقابت باقی بماند.وی در پایان اظهار امیدواری کرد: با همکاری و همدلی مجموعه بتوانیم تغییرات مثبتی را در شبکه ایجاد و خدماتی در خور مردم عزیز ارایه کنیم.
در این جلسه احمدزاده نیز به بررسی وضعیت منطقه از نظر کیفیت و درآمد و همچنین تشریح نقاط قوت و ضعف پرداخت .همچنین دولتشاه گزارشی از عملکرد منطقه ارایه کرد.
در پایان سایر حاضرین نقطه نظرات خود را مطرح نکردند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

شرکت پست جمهوری اسلامی ایران

شرکت پست جمهوری اسلامی ایران با هدف دستیابی عموم مردم به خدمات پستی درعرصه ارتباطات، تنظیم و اعمال سیاست ها و راهبردهای کلان در زمینه برنامه ریزی، تاسیس، تجهیز و توسعه واحدهای پستی و گسترش خدمات پستی به سراسر کشور، در راستای انطباق با روزآمدترین پیشرفت های فناوری ارتباطات ،تحت نظارت و وابسته به وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، در سال 1366 در قالب شرکت دولتی تاسیس و فعالیت آ ن رسماً در سال 1367 آغاز شد. با نظر به تحقق سیاست های کلی اصل 44 قانون اساسی، گسترش خصوصی سازی، توسعه رقابت پذیری وآزادسازی فعالیت های پستی، درسال 1387 فرایند واگذاری این شرکت به تصویب هیات محترم وزیران رسید. شرکت پست جمهوری اسلامی ایران با برخورداری از بیش از 16 هزار نیروی انسانی، 29 هزار نقطه تماس، 5000 مسیرمبادله پستی وجابجایی روزانه بیش از سه میلیون مرسوله ،به عنوان سازمانی پویا و کارآمد با تجربه ای طولانی و شناخت دقیق از نیازهای روز افزون و رو به تحول مشتریان، با اجرای برنامه جامع و زیربنایی،موفق شده است همپای جامعه جهانی پستی ، خدمات گوناگون پستی را با استفاده از آخرین تحولات عرصه فن‌آوری ارتباطات و اطلاعات به مشتریان ارائه دهد. نگاهی گذرا به توفیقات ودستاوردهای شرکت پست در سطح ملی و بین المللی از جمله رشد شاخص های پستی، اصلاح ساختار شبکه، عرضه خدمات مناسب، توسعه ارتباطات الکترونیکی پستی و حضور موثر در مجامع جهانی پستی، گواهی روشن بر توانمندی و کارایی شبکه عظیم پستی کشور است.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]