اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 1395050571245641

عضو هیات مدیره پست:

خدمات شهروندی سرویس 193 توسعه می یابد

کد: 1395050571245641

https://goo.gl/62AoQ8

، تهران , (اخبار رسمی): عضو هیات مدیره شرکت پست از توسعه سرویس پست تلفنی (193) به صورت یکپارچه در تمام استانهای کشور خبر داد و گفت: با استفاده از این سرویس، شهروندان خدمات شهری را درب منازل دریافت می کنند.

خدمات شهروندی سرویس 193 توسعه می یابد

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی شرکت پست غلامرضا نجاری با اشاره به سابقه سرویس پست تلفنی که امکان دریافت خدمات پستی را از طریق تماس تلفنی و درب منازل فراهم می‌کند، گفت: از 10 سال پیش مقدمات راه اندازی این سرویس، انجام شده بود اما تاکنون به دلایل مختلف، موفق به اجرای آن به صورت گسترده نشده بودیم .
وی گفت: در ابتدا با توجه به محلی بودن این سرویس، هماهنگی و انسجامی برای آن وجود نداشت و عملکرد آن رضایت بخش نبود اما در مرحله جدید تصمیم بر این شد که سرویسی استاندارد، هماهنگ و یکپارچه در کل کشور راه اندازی شود تا علاوه بر خدمات پستی، سایر خدمات عمومی مورد نیاز مردم را نیز ارائه دهد .
عضو هیات مدیره شرکت پست از برون سپاری این پروژه در راستای سرعت بخشیدن به اجرای آن خبر داد و خاطرنشان کرد: هم اکنون مرکز تماس متمرکز 193 در تبریز راه اندازی شده است و تمام خطوط تلفن در سراسر کشور، در صورت تماس به این مرکز متصل می شوند .
وی گفت: این سرویس بر مبنای یک استاندارد مشخص عملیاتی شده است و تیم های عملیاتی و اجرایی آن، آموزش های لازم را دیده اند .
نجاری با اشاره به امکان دریافت خدمات پستی از طریق تماس تلفنی با شماره 193 در این طرح، گفت: علاوه بر خدمات پستی، سرویس های ویژه شهروندی با همکاری دستگاه ها و سازمان های مرتبط نیز از طریق 193 ، قابل ارائه به کاربران خواهد بود که از جمله می توان به تهیه بلیط های قطار و هواپیما و خدمات نیابتی دولت اشاره کرد .
وی با تاکید بر اینکه این سرویس در کل کشور راه اندازی شده و دارای رویه مشخصی است، ادامه داد: شهروندان می توانند با تماس تلفنی با سامانه 193، سرویس های مدنظرشان را درب منزل دریافت کنند.
عضو هیات مدیره پست با بیان این که پست 193در جهت کاهش رفت و آمد شهری با استفاده از ابزارهای فناوری اطلاعات ایجاد شده است اظهار امیدواری کرد: این سرویس بتواند با خدمات مختلفی که در آن طراحی شده نیازهای مختلف هموطنان را مرتفع کند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

شرکت پست جمهوری اسلامی ایران

شرکت پست جمهوری اسلامی ایران با هدف دستیابی عموم مردم به خدمات پستی درعرصه ارتباطات، تنظیم و اعمال سیاست ها و راهبردهای کلان در زمینه برنامه ریزی، تاسیس، تجهیز و توسعه واحدهای پستی و گسترش خدمات پستی به سراسر کشور، در راستای انطباق با روزآمدترین پیشرفت های فناوری ارتباطات ،تحت نظارت و وابسته به وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، در سال 1366 در قالب شرکت دولتی تاسیس و فعالیت آ ن رسماً در سال 1367 آغاز شد. با نظر به تحقق سیاست های کلی اصل 44 قانون اساسی، گسترش خصوصی سازی، توسعه رقابت پذیری وآزادسازی فعالیت های پستی، درسال 1387 فرایند واگذاری این شرکت به تصویب هیات محترم وزیران رسید. شرکت پست جمهوری اسلامی ایران با برخورداری از بیش از 16 هزار نیروی انسانی، 29 هزار نقطه تماس، 5000 مسیرمبادله پستی وجابجایی روزانه بیش از سه میلیون مرسوله ،به عنوان سازمانی پویا و کارآمد با تجربه ای طولانی و شناخت دقیق از نیازهای روز افزون و رو به تحول مشتریان، با اجرای برنامه جامع و زیربنایی،موفق شده است همپای جامعه جهانی پستی ، خدمات گوناگون پستی را با استفاده از آخرین تحولات عرصه فن‌آوری ارتباطات و اطلاعات به مشتریان ارائه دهد. نگاهی گذرا به توفیقات ودستاوردهای شرکت پست در سطح ملی و بین المللی از جمله رشد شاخص های پستی، اصلاح ساختار شبکه، عرضه خدمات مناسب، توسعه ارتباطات الکترونیکی پستی و حضور موثر در مجامع جهانی پستی، گواهی روشن بر توانمندی و کارایی شبکه عظیم پستی کشور است.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]