اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 1395050772444835

تقدیر پلیس راهور از بیمه رازی

کد: 1395050772444835

https://goo.gl/774RtG

، تهران , (اخبار رسمی): در مراسمی سرتیپ دوم سید تیمور حسینی، رئیس پلیس راهنمایی رانندگی تهران بزرگ از یونس مظلومی مدیرعامل بیمه رازی تقدیر کرد.

پلیس راهور

به گزارش اخبار رسمی و به نقل از روابط عمومی و تبلیغات بیمه رازی، نوروز امسال، پیک نورزی پلیس راهور تهران بزرگ با نام همیار راهور با حمایت بیمه رازی همسفر مردم عزیز در سراسر ایران بود.

به همین منظور رئیس پلیس راهنمایی رانندگی تهران بزرگ به پاس تقدیر از حمایت های بیمه رازی در جهت کمک به بسط و گسترش فرهنگ صحیح رانندگی و جلوگیری از تصادفات و حوادث جاده ای به کودکان؛ طی مراسمی مراتب قدردانی از حمایت های شرکت بیمه رازی را به عمل آورد.

گفتنی است پیک همیار راهور در طول ایام نوروز به صورت یک پکیج همراه با CD، بازی فکری، مسابقه نقاشی و ... از طریق ایستگاه های مستقر پلیس راهنمایی و رانندگی در عوارضی های سراسر کشور توزیع شد.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

شرکت بیمه رازی

شرکت بیمه رازی فعالیت خود را به عنوان اولین شرکت بیمه خصوصی در ایران از اوایل سال 1382 آغاز نمود و توانسته است با استخدام بیش از 600 نفر همکار توانمند و مجرب و دایر ساختن 42 شعبه و 1040 نمایندگی عمومی، 482 نمایندگی بیمه های عمر و همکاری با بیش از 414 کارگزاری بیمه، خدمات خود را به سراسر ایران توسعه دهد. من رازی هستم ...

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

بانک، بیمه و سرمایه