اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 1395051174540037

رفع خلاء بانکی در روستاها با پست‌ بانک‌

کد: 1395051174540037

https://goo.gl/D3kZvx

، تهران , (اخبار رسمی): عباسعلی صفائی فرماندار شهرستان شیروان گفت: توسعه و عرضه خدمات متنوع پست بانک ایران در رفع خلاء بانکی مناطق محروم و روستائی کشور بسیار ارزشمند است.

رفع خلاء بانکی در روستاها با پست‌ بانک‌

به گزارش روابط عمومی پست بانک ایران، وی در دیدار با مسئولان پست بانک استان خراسان شمالی ضمن بیان مطلب فوق اظهارداشت: قطعاً حضور در روستاها جهت خدمت‌ رسانی برای سایر بانک‌ها مقرون به صرفه نیست و این بانک به‌ عنوان تنها بانک خدمت‌رسان روستائی این وظیفه مهم را به‌خوبی انجام می‌دهد.
صفائی افزود: فرمانداری شیروان ضمن استقبال از طرحهای جدید این بانک از هر طرح توسعه‌ای که منجر به رفع مشکلات روستائیان شود حمایت می‌کند.
همچنین در نشست فوق حمید محمدی‌مقدم مدیرشعب پست‌بانک استان ضمن مساعدت فرمانداری جهت حمایت از این بانک گفت: پست بانک با اعطای تسهیلات، نقش مهمی در اشتغالزائی و رونق کسب و کارهای کوچک در این مناطق برعهده دارد.
وی افزود: ساماندهی و استانداردسازی باجه های نمایندگی خدمات بانکی با هماهنگی بانک مرکزی درمناطق کم برخوردار و برگزاری جلسه با مسئولان محلی برای گسترش همکاری‌ها در اولویت قرار دارد.
گفتنی است: محمدیمقدم پس از پایان این نشست، جلسه‌ای با حضور کارشناسان ستادی و نمایندگان باجه‌های نمایندگی شهری و روستائی شهرستان‌های شیروان و فاروج برگزار کرد که طی آن ضمن قدردانی و اهدای لوح به کاظم عسگری و محمد شکیبا مسئولان باجه‌های نمایندگی رباط و نجف‌آباد بر افزایش منابع، کاهش نسبت مطالبات، ساماندهی، زیباسازی، پاسخگوئی سریع و حفظ اسرار مشتریان توسط آنان تأکید کرد.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

پست بانک ایران

پست بانک ایران پس از تصویب اساسنامه توسط هیات محترم وزیران از دی ماه سال 1375 فعالیت خود را به طور رسمی آغاز کرد، و در حال حاضر با دارا بودن 14500 شعبه، دفتر و مرکز در سراسر کشور انواع خدمات بانکی و مالی را ارائه می‌دهد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

بانک، بیمه و سرمایه