اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 1395051275445641

در دیدار مدیرکل پست استان چهارمحال و بختیاری با نماینده مجلس مطح شد

نقش مهم پست در گسترش تجارت الکترونیک

کد: 1395051275445641

https://goo.gl/aMu3RL

، تهران , (اخبار رسمی): عنایتی مدیرکل پست استان چهارمحال و بختیاری با نماینده مردم شهرستان های شهرکرد ،سامان وبن در مجلس شورای اسلامی دیدار کرد.

نقش مهم پست در گسترش تجارت الکترونیک

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی شرکت پست، روز گذشته عنایتی مدیرکل پست استان چهارمحال و بختیاری با  نوریان نماینده مردم شهرستان های شهرکرد،سامان و بن در مجلس شورای اسلامی دیدار کرد.
نوریان در این دیدار ضمن تقدیر از زحمات و تلاش های مجموعه پست استان اظهار داشت: پست استان در جهت رفاه حال هموطنان خدمات خوب و موثری را طراحی و ارایه نموده است.
وی مدیریت بهینه ،تلاش، تعصب و غیرت کارکنان پست استان را از ابزارهای گذر از پست سنتی به پست نوین دانست و ابراز امیدواری کرد: پست استان بتواند خدمات جدید و به روزی را عرضه نموده و به سرعت به جایگاه واقعی خود در سطح کشور برسد.  
نوریان با اشاره به گستردگی شبکه توزیع  پست و نقش مهم آن در گسترش تجارت الکترونیک اظهار داشت: پست استان باید با ایجاد راهکارهای مناسب بستر لازم را برای فروش الکترونیکی محصولات کشاورزی و بازاریابی و بازاررسانی تولیدات واحدهای صنعتی استان فراهم آورد. 
عنایتی نیز گزارشی از عملکرد پست استان وبرنامه های توسعه ای پیش رو  ارایه نمود.
وی به تشریح وضعیت پروژه GNAF به عنوان طرح کلان پست در اقتصاد مقاومتی و اقدامات انجام شده در این مورد و همچنین بازار الکترونیک پرداخت.
مدیرکل پست استان راه اندازی سامانه خوش(خدمات ویژه شهروندی) و باجه قبول سیار را از پروژه های پست استان عنوان کرد که به زودی به بهره برداری خواهد رسید.
در پایان تمبر اختصاصی نوریان از سوی عنایتی به وی اهدا شد.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

شرکت پست جمهوری اسلامی ایران

شرکت پست جمهوری اسلامی ایران با هدف دستیابی عموم مردم به خدمات پستی درعرصه ارتباطات، تنظیم و اعمال سیاست ها و راهبردهای کلان در زمینه برنامه ریزی، تاسیس، تجهیز و توسعه واحدهای پستی و گسترش خدمات پستی به سراسر کشور، در راستای انطباق با روزآمدترین پیشرفت های فناوری ارتباطات ،تحت نظارت و وابسته به وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، در سال 1366 در قالب شرکت دولتی تاسیس و فعالیت آ ن رسماً در سال 1367 آغاز شد. با نظر به تحقق سیاست های کلی اصل 44 قانون اساسی، گسترش خصوصی سازی، توسعه رقابت پذیری وآزادسازی فعالیت های پستی، درسال 1387 فرایند واگذاری این شرکت به تصویب هیات محترم وزیران رسید. شرکت پست جمهوری اسلامی ایران با برخورداری از بیش از 16 هزار نیروی انسانی، 29 هزار نقطه تماس، 5000 مسیرمبادله پستی وجابجایی روزانه بیش از سه میلیون مرسوله ،به عنوان سازمانی پویا و کارآمد با تجربه ای طولانی و شناخت دقیق از نیازهای روز افزون و رو به تحول مشتریان، با اجرای برنامه جامع و زیربنایی،موفق شده است همپای جامعه جهانی پستی ، خدمات گوناگون پستی را با استفاده از آخرین تحولات عرصه فن‌آوری ارتباطات و اطلاعات به مشتریان ارائه دهد. نگاهی گذرا به توفیقات ودستاوردهای شرکت پست در سطح ملی و بین المللی از جمله رشد شاخص های پستی، اصلاح ساختار شبکه، عرضه خدمات مناسب، توسعه ارتباطات الکترونیکی پستی و حضور موثر در مجامع جهانی پستی، گواهی روشن بر توانمندی و کارایی شبکه عظیم پستی کشور است.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]