اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 1395051376165627

به برندگان ماراتن یک روزه تولید محتوای دیجیتال اعطا می شود

مجوز رایگان کسب و کار به برگزیدگان دیجیتال

کد: 1395051376165627

http://goo.gl/AOChgT

، تهران , (اخبار رسمی): رئیس مرکز فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال گفت: به منتخبان راه یافته به دور نهایی جشنواره دائمی ماراتن تولید محتوای دیجیتال ایران، مجوز رایگان کسب و کار برای تولید محتوا در فضای مجازی اهدا می شود.

مجوز رایگان کسب و کار دریافت می کنند

به گزارش روابط عمومی مرکز فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال، در نشستی که با حضور دبیران علمی جشنواره دائمی ماراتون در مرکز فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال برگزار شد، سید مرتضی موسویان، رئیس کمیته علمی ماراتون گفت: شرکت کنندگان نهایی در این ماراتون می توانند برای دریافت مجوز کسب و کار در سایت معاونت رسانه های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ثبت نام کنند.

موسویان افزود: این مجوز به  شرکت کنندگان حقیقی و حقوقی تعلق می گیرد.اختتامیه این جشنواره 15 شهریور ماه با اعلام نفرات برتر صورت می پذیرد.

جشنواره دائمی ماراتن تولید محتوای دیجیتال 29 مرداد ماه از ساعت 8 تا 9 شب در محل دانشگاه صنعتی شریف برگزار می شود. 

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

مرکز فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال

مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال به عنوان واحد مستقلی در دومین سطح سازمانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی (هم طراز با سطح سازمانی معاونت های تخصصی این وزارتخانه)، علاوه بر مأموریت توسعه و تصدی کاربری ابزار های میتنی بر فناوری نوین ارتباطات و اطلاعات در حوزه ستاد وزارت فرهنگ و ارشادداسلامی، وظایف و مسئولیت های چون مطالعه و تدوین مستندات راهبردی در حوزه رسانه های دیجیتال و همچنین کاربری فناوری نوین اطلاعات و ارتباطات در بخش فرهنگ کشور،. حمایت از انجام فعالیت های پژوهشی، در حوزه رسانه های دیجیتال و تعامل فرهنگ و فناوری اطلاعات و ارتباطات، حمایت از توسعه کمی و کیفی رسانه های دیجیتال و کاربری فناوری اطلاعات و ارتباطات در بخش فرهنگ و همچنین صادرات رسانه ها و آثار فرهنگی و هنری رقومی داخلی به خارج از کشور، انجام یا حمایت از انجام فعالیت های، تبلیغی، ترویجی، فرهنگ سازی و ارتقای دانش و مهارت های تخصصی در حوزه رسانه های دیجیتال و فناوری اطلاعات و ارتباطات در بخش فرهنگ و هنر،. صدور مجوز و نظارت بر فعالیت اشخاص حقیقی و حقوقی در زمینه رسانه های برخط، بسته های نرم افزاری رسانه ای، نشر رقومی، تکثیر و عرضه حامل های دیجیتال و برپایی مراکز عرضه داده و سامانه های عرضه برخط و خدمات مرتبط، بررسی نرم افزارهای رایانه ای و محتوای آنها از جهت فرهنگی و ثبت مالکیت حقوق مادی و معنوی و صدور مجوز انتشار بسته های نرم افزاری رایانه ای، صدور مجوز و نظارت بر واردات، صادرات و تولید سامانه ها، نرم افزارها، تجهیزات و سخت افزار های رایانه ای مورد استفاده درپدیدآوردن، تکثیر، نشر، عرضه و اجرای رسانه ها و آثار و محصولات فرهنگی و هنری 8. صدور مجوز تأسیس و نظارت بر فعالیت تشکل های صنفی رسانه های دیجیتال و همچنین حمایت از آنها،. تدوین و پیشنهاد قوانین و مقررات و همکاری و هماهنگی با مراجع قضایی و انتظامی در خصوص کاربری فناوری اطلاعات و ارتباطات در بخش فرهنگ، رسانه های دیجیتال و ثبت و نشر نرم افزار های رایانه ای 10. تعامل و هماهنگی با سایر دستگاه ها و مراجع ذیربط و سازمان ها و مؤسسات بین المللی در اجرای وظایف محوله را برعهده دارد .

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

مسابقه و فراخوان