اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 1395051778245797

رئیس پلیس آگاهی ناجا خبر داد

پیگیری احکام انهدام کالاهای مکشوفه قاچاق

کد: 1395051778245797

http://goo.gl/vKjsA0

، تهران , (اخبار رسمی): رئیس پلیس آگاهی ناجا از عزم جدی نیروی انتظامی در راستای مبارزه با قاچاق و تقویت امنیت اقتصاد ملی خبر داد و گفت: انهدام مکشوفات، انگیزه خوبی برای مرزبانان در راستای مبارزه با قاچاق کالاست.

پیگیری احکام انهدام کالاهای مکشوفه قاچاق

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی  نیروی انتظامی ،سردار محمدرضا مقیمی رئیس پلیس آگاهی ناجا  با اعلام این خبر گفت: یکی از اولویت‌های سال 1395 در ناجا، مبارزه با قاچاق کالا و ارز است که در همین راستا قرارگاهی تشکیل و از ابتدای امسال به جد با محوریت استان های مرزی شروع به کار کرده است.

وی ادامه داد: قرارگاه مبارزه با قاچاق کالا به چالش ها و مشکلات مبارزه با قاچاق به صورت مستمر و جدی پرداخته است.

دبیر قرارگاه مبارزه با قاچاق کالا در ناجا تصریح کرد: انهدام مکشوفات، انگیزه خوبی برای مرزبانان در راستای مبارزه با کالای قاچاق در حوزه مرزها می‌باشد و آنچه که اهمیت بسیاری دارد و به امنیت اقتصادی و تقویت تولید ملی کمک می کند ؛ اقدام برای مبارزه جدی در جهت جلو گیری از ورود کالای قاچاق و مبارزه بی امان با آن است.

وی اضافه کرد: به لطف خدا مجموعه ناجا و در خط مقدم آن مرزبانی، در راستای اجرای منویات مقام معظم رهبری در رسیدن به یک اقتصاد مقاومتی و شکوفایی اقتصاد ملی، به صورت مستمر و با تلاش شبانه روزی انجام وظیفه کرده است.

سردار مقیمی تاکید کرد: اولویت مرزبانی در مبارزه با قاچاق کالا، جلوگیری از ورود کالاست و مهم این است که مرزبانان ما در خط مقدم حفظ و حراست مرزهای کشور از ورود کالای قاچاق به داخل جلو گیری کنند.

این مقام ارشد انتظامی گفت: در نیروی انتظامی احکام انهدام کالاهای مکشوفه را پیگیری می کنیم و انگیزه های زیادی وجود دارد که از طریق فرمانده ناجا همچنین فرماندهان فرمانده مرزبانی و انتظامی این موضوع مدیریت و اقدام شود.

براساس گزارش سایت پلیس، وی با اشاره به دستاوردهای قرارگاه مبارزه با قاچاق کالای ناجا از ابتدای سال جاری تاکنون، گفت: از ابتدای سال تاکنون شاهد افزایش کشفیات در حوزه کالاهای مختلف بودیم و بخش اعظم این کشفیات توسط مرزبانان پرتلاش ناجا صورت گرفته و با توجه به نیاز مرزبانی به امکانات و تجهیزات به روز، اگر این تجهیزات برای آنان فراهم شود حتی می توانند در این حوزه به موفقیت های بیشتری دست یابند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

ناجا

این کشور در بیش از دو هزار سال قبل و در دوران سلسله هخامنشیان اولین بنیانگذار سیستم حکومتى گسترده امپراطورى مى باشد. از آنجا که هر حکومتى نیازمند به نظم و امنیت مى‌باشد در نتیجه کشور ما انواع سیستمهاى ایجاد نظم و امنیت را در طى تاریخ مورد آزمایش قرار داده است. اما سیستم نوین ایجاد نظم و امنیت داخلى یعنى سازمان پلیس در ایران به حدود یکصد سال پیش مربوط مى‌‌باشد. شاه قاجار ناصرالدین شاه در سفرهاى سه گانه خود به اروپا و مشاهده پلیس نوین در آن کشورها و با استخدام یک مستشار بلژیکى به نام کنت دو بینو اولین سیستم پلیسى جدید را در ایران پایه گذارى نمود. این پلیس در طى یکصد سال گذشته و تا پیروزى انقلاب اسلامى در بهمن سال 1357 از فراز و نشیبهاى متفاوت برخوردار بوده است.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]