اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 1395052382875359

اولویت بانک دی پشتیبانی از صنایع خرد و متوسط

مجوز پرداخت وام‌های خرد اخذ شد

کد: 1395052382875359

http://goo.gl/F7edcu

، تهران , (اخبار رسمی): اکنون شعب مجوز پرداخت وام‌های خرد را دارند؛ این وام‌ها مشکل بسیاری از مردم را حل می‌کند و باید در پرداخت آنها تسریع شود.

شعب بانکی

به گزارش اخبار رسمی و به نقل از روابط عمومی بانک دی علی‌رضا عاطفی‌فرسرپرست بانک دی در دیدار با روسای شعب استان تهران ضمن بررسی عملکرد شعب در چهار ماه گذشته با بیان اینکه روسای شعب باید توجه به مقوله اقتصاد مقاومتی را در اولویت قرار دهند بر پرداخت فعالانه تسهیلات به ویژه در حوزه پشتیبانی از صنایع خرد و متوسط تاکید کرد و افزود: روسای شعب باید با جدیت مشکلات مردم را پیگیری کنند، اکنون شعب مجوز پرداخت وام‌های خرد را دارند، این وام‌ها مشکل بسیاری از مردم را حل می‌کند، مشتریان ما به این وام‌ها نیاز دارند و باید در پرداخت آنها تسریع شود.

سرپرست بانک دی یکی از وظایف اصلی روسای شعب را بازاریابی دانست و با بیان اینکه رییس شعبه نباید منتظر مشتری باشد تاکید کرد که رسالت و محوریت کار وی بازاریابی و انتخاب مشتری است.

عاطفی‌فر "خدمت به مردم" را در اولویت فعالیت‌های بانک دی دانست و با اشاره به تدوام فعالیت نیروهای بازنشسته در بانک خاطرنشان کرد: ما در بانک دی مفتخر به همکاری با عزیزانی هستیم که سالیان طولانی تجربه بانکداری دارند و امیدواریم بتوانیم از تجربیات آنها به نحو مطلوبی بهره ببریم.

وی در ادامه با توصیه به روسای شعب به رعایت کامل قوانین و مقررات و با بیان اینکه بانک دی در زمینه سود ترجیحی همواره طبق بخشنامه‌های بانک مرکزی عمل کرده است، ادامه داد: امسال حتی یک مورد سود ترجیحی نداشته‌ایم و حتما این روند را ادامه خواهیم داد. نرخ سود تسهیلات هم به همین نحو پایین آمده و مشتریان هم از تثبیت عملکرد بانک راضی هستند.

وی در ادامه گسترش فعالیت در حوزه بانکداری اسلامی را مورد توجه قرار داد و گفت: عقود مختلف بانکداری اسلامی در حال جاری سازی در بانک دی است و نیاز است از آنها بهره بیشتری گرفته شود به طور مثال عقد مرابحه یکی از بهترین عقودی است که می‌تواند در خدمت مشتریان و نظام بانکی باشد.

سرپرست بانک دی همچنین از اخذ تاییدیه نهایی شرعی شش طرح سبد ارزش آفرین شامل حساب جاری، جهش، شکوه، آذین، سرمایه‌گذاری آتیه و سرمایه‌گذاری آتیه کودک و نوجوان در شورای فقهی بانک دی خبر داد.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

بانک دی

بانک دی در راستای تحقق اهداف خود، به انجام کلیه عملیات مجاز پولی، مالی و بانکی (ریالی و ارزی) در چارچوب قوانین و مقرارت جاری کشور و قانون عملیات بانکی بدون ربا در حوزه جغرافیایی مورد عمل خود، اقدام خواهد کرد. واژه دی در ایران باستان به معنای آفریدن، ساختن و بخشودن است و دادار در فارسی از همین ریشه گرفته شده است.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

بانک، بیمه و سرمایه