اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 1395052383175023

خبر تکمیلی «باقی ماندن سیب گاز زده اپل در ایران»

آروند وارد کننده قانونی آیفون شد

کد: 1395052383175023

http://goo.gl/SupsFl

، تهران , (اخبار رسمی): امکان ثبت سفارش و واردات قانونی آیفون در ایران توسط شرکت آروند توسط وزارت صنعت، معدن و تجارت تایید شد.

خبر تکمیلی - باقی ماندن سیب گاز زده اپل در ایران

روابط عمومی شرکت آروند در اطلاعیه ای نوشت: پیرو انتشار خبر مورخ 1395/05/17 توسط روابط عمومی شرکت آروند در رسانه ها با عنوان "باقی ماندن سیب گاز زده در ایران" به اطلاع می رساند، شرکت توسعه سرمایه گذاری گروه آروند، مجوز رسمی گارانتی و خدمات پس از فروش تلفن همراهApple   با نشان تجاریiPhone  طی شماره 370/95/17546 مورخ 1395/5/10 از سازمان حمایت از مصرف کنندگان و تولیدکنندگان اخذ کرده است. 

بر اساس این گزارش، در راستای اجرای طرح رجیستری و انجام واردات قانونی و ثبت سفارش، معاونت امور اقتصادی و بازرگانی وزارت صنعت ،معدن و تجارت پیرو نامه به شماره 60/115024 مورخ 1395/5/19 شرکت آروند را به عنوان یکی از شرکت های مورد تایید جهت ثبت سفارش و واردات قانونی iPhone به سازمان توسعه تجارت ابلاغ کرد. 

این مجوز امکان واردات قانونی و خدمات پس از فروش رسمی برای آیفون، بدون حضور مستقیم اپل در ایران فراهم نموده که امید است با عنایت خداوند متعال و حمایت مسئولین و نخبگان صنعت فناوری اطلاعات و ارتباطات کشور، رضایتمندی هرچه بیشتر برای مشتریان این برند را فراهم کند.

گفتنی است این مجوز توسط مراجع ذیصلاح ایران صادر و مربوط به شرکت اپل نیست؛ طبق سیاست های شرکت اپل در سراسر دنیا، مراکز فروش توسط خود شرکت راه اندازی شده و نمایندگی به غیر اعطا نمی شود؛بدین ترتیب شرکت آروند کمال تشکر و قدردانی را از تمامی دست اندرکاران محترم این طرح از جمله معاونت امور اقتصادی و بازرگانی وزارت صنعت،معدن وتجارت، سازمان حمایت از مصرف کنندگان و تولیدکنندگان و همچنین ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز دارد.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

شرکت آروند

شرکت آروند از سال ۱۳۸۳ در زمینه فروش و خدمات پس از فروش محصولات آی تی فعالیت رسمی خود را آغاز کرده و تاکنون نسبت به ارائه خدمات در حوزه تلفن همراه، لپ‌تاپ و تبلت، all-in-one، ساعت هوشمند و کنسولهای بازی برای برند‌های برتر دنیا مانند اپل، مایکروسافت سرفیس , کنسولهای بازی فعالیت کرده است.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]