اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 1395052585755125

در مشهد صورت می گیرد

به مالت در نمایشگاه بین المللی مواد غذایی

کد: 1395052585755125

http://goo.gl/m2lUWQ

، شهر کرد , (اخبار رسمی): به مالت در هفدهمین نمایشگاه بین المللی مشهد که مربوط به مواد غذایی است شرکت می کند. این نمایشگاه از تاریخ 4 تا 7 شهریور ساال جاری در محل نمایشگاه بین المللی مشهد برگزار می شود.

به مالت در هفدهمین نمایشگاه بین المللی مواد غذایی مشهد

به گزارش به مالت، یکی از بزرگترین نمایشگاه های بین المللی مواد غذایی در شهر مشهد از تاریخ 4 تا 7 شهریور سال 95 در دست برگزاری است. به مالت نیز در این نمایشگاه بزرگ حضور دارد و با تخفیف محصولات سلامت بر پایه جوانه های جو و گندم را به بازدید کنندگان عرضه می کند.

این نمایشگاه بزرگ با همراهی تولید کنندگان مواد غذایی کشور برگزار می شود و میزبان هتل داران و مراکز پخش است. ما نیز برای جذب نمایندگان بیشتر و معرفی محصولات جدیدمان منتظر حضورتان هستیم.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

به مالت

شرکت شهد زاگرس جهان بین در سال 1386 با هدف خودکفایی در زمینه تولید مالت در کشور و بومی‌سازی این صنعت به ثبت رسیده است. شرکت شهد زاگرس جهانبین پیشرفته ترین و بزرگترین کارخانه صنعتی تولید مالت جو ، گندم جوانه زده ، آرد جو و فرآورده های آنها را در خاورمیانه دارد که با بکارگیری افراد متخصص و کسب امتیازهای لازم موفق به استقرار در پارک علم و فن آوری استان چهار محال و بختیاری گردیده است.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

جشنواره، نمایشگاه و همایش