کد: 1395052687995625

از سوی منطقه آزاد اروند به ادارات پست آبادان و خرمشهر ابلاغ شد

کاهش هزینه ثبت نام کارت شهروندی

کد: 1395052687995625

http://goo.gl/OhRWLE

، آبادان , (اخبار رسمی): کاهش هزینه ثبت نام کارت شهروندی منطقه آزاد اروند به ادارات پست آبادان و خرمشهر ابلاغ شد.

کاهش هزینه ثبت نام کارت شهروندی

به گزارشاخبار رسمی به نقل از روابط عمومی سازمان منطقه آزاد اروند، با توجه به همکاری های به وجود آمده میان این سازمان و سیستم های  بانکی و همچنین،  رفاه حال شهروندان آبادان و خرمشهر، ضمن افزایش سطح خدمات کارت شهروندی و گسترش در شبکه حمل و نقل عمومی اکثر کلان شهر های کشور، هزینه ثبت نام کارت شهروندی، به مبلغ 350 هزار ریال به ازای هر خانواده، تغییر پیدا کرد که با توجه به متوسط 60 درصد خانواده 3 الی چهار نفری ساکن منطقه و بیست درصدی بالای چهار نفر ، باعث کاهش هزینه ثبت نام تا 40 درصد می شود .
لازم به ذکر است، هزینه ثبت نام، بابت ارائه فرم ، خدمات ثبت و ورود اطلاعات، صدور کارت و خدمات توزیع می باشد که به تعداد افراد تحت سرپرستی خانواده بستگی نداشته و ثابت است .
شهروندان گرامی می توانند از تاریخ انتشار این خبر، در صورت مشاهده هرگونه تخلف و پرداخت هزینه مازاد، به نماینده مستقر این سازمان در ادارات پست مراجعه و یا به آدرس پست الکترونیکی زیر موارد تخلف را گزارش کنند.
شایان ذکر است، هزینه ثبت نام برای خانواده های تحت پوشش کمیته امداد و بهزیستی رایگان است .
ضما این طرح تخفیف، از تاریخ /01/06/95 لغایت 28/12/95  معتبراست .

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

سازمان منطقه آزاد اروند

منطقه آزاد اروند با مساحت 37400 هکتار در شمال غربی خلیج فارس شامل شهرهای آبادان، خرمشهر و مینوشهر(جزیره مینو) می باشد که در محل تلاقی دو رودخانه اروند رود و کارون واقع است. این منطقه در همجواری با کشورهای عراق و کویت می باشد که با داشتن ظرفیتی از قبیل حمل و نقل جاده ای، ریلی، دریایی و هوایی از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

منتشر شده در سرویس:

شهر و جامعه