اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 1395053091235450

امروز و با همکاری فرهنگسرای ارسباران

نشست اعضای خانه موسیقی برگزار می شود

کد: 1395053091235450

http://goo.gl/6KA6Oc

، تهران , (اخبار رسمی): نشست ماهیانه اعضای خانه موسیقی امروز شنبه، 30 مردادماه در فرهنگسرای ارسباران برگزار می شود.

خانه موسیقی

به گزارش اخبار رسمی و به نقل از روابط عمومی خانه موسیقی، نشست ماهیانه هنرمندان، علاقمندان و اعضای خانه موسیقی  امروز شنبه، 30 مردادماه از ساعت 18 با همکاری واحد موسیقی فرهنگسرای ارسباران در این فرهنگسرا برگزار می شود.

اجرا های متنوع موسیقی در سبک های مختلف، سخنرانی، یادی از درگذشتگان ماه اخیر و شعرخوانی شاعران جوان از جمله برنامه های این نشست خواهد بود.

نشست های ماهیانه خانه موسیقی بطور مستمر از سال 1389 در یکشنبه های آخر هر ماه برگزار شد که با اجرا های موسیقی در سبک های مختلف، اجرای پیشکسوتان موسیقی، معرفی استعداد های جوان، معرفی تازه های کتاب و آلبوم و موسیقی مناسبتی همراه بود که به محدودیت فضا امکان پذیرایی طیف گسترده علاقمندان برای حضور در نشست نبود.

نشست تیرماه با یادی از دو هنرمند درگذشته مصطفی کمال پورتراب(موسیقی دان) و عباس کیارستمی(کارگردان مشهور جهانی) و همچنین با اجراهای موسیقی در سبک های مختلف برگزار شد.

طبق تفاهم نامه امضا شده بین حمیدرضا نوربخش(مدیرعامل خانه موسیقی) و محسن سلیمانی(مدیر فرهنگی هنری شهرداری منطقه 3 و فرهنگسرای ارسباران) نشست های ماهیانه خانه موسیقی در آن فرهنگسرا برگزار می شود.  با هدف پربار تر شدن نشست های خانه موسیقی و استفاده از سالن مجهز فرهنگسرای ارسباران برای اجرای گروه های متعدد موسیقی و همچنین گنجایش بیشتر علاقمندان حاضر در نشست ها، در روز های شنبه آخر هر ماه و با همکاری هر دو طرف در سالن اصلی آن فرهنگسرا به نشانی تهران سید خندان برگزار می شود.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

خانه موسیقی

" خانه موسیقی" به عنوان تشکیلات صنفی, غیردولتی و غیر سیاسی کلیه هنرمندان دست اندر کار موسیقی در رشته های مختلف است که به انگیزه حفظ , گسترش ،اعتلا، اشاعه و معرفی موسیقی و موسیقی دانان ایرانی بر مبنای اصول فرهنگی قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران تاسیس شده است.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

موسیقی