ادامه حضور سینمای فرانسه در شبکه نمایش

کد: 1395053091876024

http://goo.gl/gySqHo

، تهران , (اخبار رسمی): برنامه «سینما کلاسیک» با هدف پخش آثار کلاسیک برتر سینما هر شب ساعت 1 بامداد از شبکه نمایش پخش می شود.

ادامه حضور سینمای فرانسه در شبکه نمایش

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی سیما، پس از مروری بر آثار بزرگان سینمای فرانسه، از جمله آلن دلون، ژان گابن، ژان پل بلموندو و لینو ونتورا این هفته نیز از 30 مرداد تا 5 شهریور، در ادامه «سینمای کلاسیک» فرانسه به سراغ کارگردانان فرانسوی خواهد رفت.

ادوارد مولینارو، روبر برسون و هانری ورنوی این هفته فیلم های برگزیده ای در سینما کلاسیک شبکه نمایش خواهند داشت. «مزاحم» با بازی لینو ونتورا و به کارگردانی ادوارد مولینارو، «نفس دوباره»، با حضور لینو ونتورا و کارگردانی ژان پیر ملویل، «پول»، اثر روبر برسون، «یک محکوم به مرگ گریخت»، از دیگر ساخته های روبر برسون، «جیب بر»، اثر دیگر روبر برسون، «ترور»، اثر هانری ورنوی و «ریفی فی»، ساخته جولز داسین آثار منتخب این هفته شبکه نمایش هستند.

برنامه «سینما کلاسیک» هر شب ساعت 1 بامداد از شبکه نمایش پخش و روز بعد ساعت 7 صبح و 17:15 تکرار می شود.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران

سازمان صداوسیمای جمهوری اسلامی ایران که بعنوان روابط‌عمومی نظام ایفای نقش می‌کند، بمنظور حصول به نظام ارتباطی جامع و پویا،برقراری و تنظیم ارتباطات و مناسبات کارآمد درون و برون سازمانی،تدارک بسترهای لازم برای تسهیل جریان تعامل متقابل این رسانه با جامعه مخاطبان در سطح داخل و خارج از کشور،از ساختار مناسبی برخوردار است و روابط‌ عمومی سازمان صداوسیما از جمله عناصر مهم ساختار این رسانه است.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

رسانه‌ها