پوشش اخبار هفته موسیقی نواحی در رادیو فرهنگ

کد: 1395053091916024

http://goo.gl/0FTLXf

، تهران , (اخبار رسمی): برنامه نیستان رادیو فرهنگ به منظور پوشش خبری نخستین هفته موسیقی نواحی کشور قرار است یکشنبه (31 مردادماه) با مهدی وجدانی مدیر روابط عمومی این جشنواره درباره کم و کیف برگزاری این برنامه گفت‌وگو کند.

پوشش اخبار هفته موسیقی نواحی در رادیو فرهنگ

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی رادیو فرهنگ، نخستین هفته موسیقی نواحی کشور که از اول تا ششم شهریورماه در مجموعه فرهنگی - هنری برج آزادی برگزار می‌شود و 11 گروه موسیقی نواحی از استان‌های آذربایجان، گیلان، کرمان، خوزستان، خراسان شمالی، لرستان، سیستان و بلوچستان، مازندران، کردستان و بوشهر در این هفته موسیقی به اجرای برنامه می‌پردازند.

ندا رادمهر (گزارشگر برنامه نیستان ) ضمن پوشش اخبار این جشنواره با مهدی وجدانی مدیر روابط عمومی جشنواره موسیقی نواحی و همچنین ایاز شجاعی (سرپرست گروه آذربایجانی خوش خبر ) که اوایل شهریور در برج آزادی اجرا دارند، گفتگو می کند.

برنامه موسیقی نیستان را هر روز از رادیو فرهنگ به تهیه کنندگی وحید رستگاری و با اجرای فاطمه رکنی روی موج اف ام ردیف 106 و ای ام ردیق 585 بشنوید.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران

سازمان صداوسیمای جمهوری اسلامی ایران که بعنوان روابط‌عمومی نظام ایفای نقش می‌کند، بمنظور حصول به نظام ارتباطی جامع و پویا،برقراری و تنظیم ارتباطات و مناسبات کارآمد درون و برون سازمانی،تدارک بسترهای لازم برای تسهیل جریان تعامل متقابل این رسانه با جامعه مخاطبان در سطح داخل و خارج از کشور،از ساختار مناسبی برخوردار است و روابط‌ عمومی سازمان صداوسیما از جمله عناصر مهم ساختار این رسانه است.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

رسانه‌ها