اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 1395053193856024

«بیتا» اپیزود جدید سریال «چرخِ فلک»

کد: 1395053193856024

http://goo.gl/BAWzov

، تهران , (اخبار رسمی): با پایان قصه «هستی» از «چرخِ فلک»، اپیزود «بیتا» از این مجموعه، امشب (یکشنبه 31 مرداد) آغاز می شود.

«بیتا» اپیزود جدید سریال «چرخِ فلک»

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی سریال«چرخ فلک»، اپیزود «بیتا» از سریال شبانه «چرخِ فلک»، امشب در شبکه یک آغاز می شود و تا سه شنبه ادامه خواهد داشت.

مجموعه تلویزیونی اپیزودیک «چرخِ فلک» به تهیه کنندگی مجید مولایی از تولیدات مرکز امور نمایشی سیماست. اپیزودهای این سریال را عزیز‌الله حمیدنژاد، بهرام عظیم پور و احسان عبدی پور به طور مجزا جلوی دوربین برده اند.

لیلا اوتادی، کامبیز دارابی، بهناز جعفری، بهرام ابراهیمی، میثم فرهومند، احسان امانی، مهوش صبرکن، حشمت آرمیده و اندیشه فولادوند در این اپیزود به کارگردانی بهرام عظیم پور بازی داشته اند.

در خلاصه داستان این اپیزود آمده است: بیتا یک روز به طور اتفاقی با پسر نوجوان کارتون خوابی آشنا شده و سعی می کند به او کمک کند اما در همین حین پسرک خودروی گران قیمت بیتا را به سرقت می برد. بیتا در صدد پیدا کردن خودروی خود بر می آید اما در این اثنا اشخاصی خودرو را از چنگ پسرک در می آورند و…

عوامل اصلی مشترک این سریال اپیزودیک عبارتند از تهیه‌کننده: مجید مولایی، نویسنده: علیرضا طالب‌زاده، مجری طرح: کامبیز دارابی، مدیرتولید: حیدر زرقومی.
عوامل اصلی اپیزود «بیتا» عبارتند از: کارگردان: بهرام عظیم‌پور، مدیر تصویربرداری: محمد حدادی، صدابردار: محمد شیوندی، انتخاب بازیگران: مژگان خالقی، دستیار اول کارگردان و برنامه‌ریز: رضا شریفی.

این سریال شنبه تا سه شنبه ساعت 22:15 روی آنتن می رود و روز بعد در ساعت های 2:20 بامداد و 15:05 تکرار می شود.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران

سازمان صداوسیمای جمهوری اسلامی ایران که بعنوان روابط‌عمومی نظام ایفای نقش می‌کند، بمنظور حصول به نظام ارتباطی جامع و پویا،برقراری و تنظیم ارتباطات و مناسبات کارآمد درون و برون سازمانی،تدارک بسترهای لازم برای تسهیل جریان تعامل متقابل این رسانه با جامعه مخاطبان در سطح داخل و خارج از کشور،از ساختار مناسبی برخوردار است و روابط‌ عمومی سازمان صداوسیما از جمله عناصر مهم ساختار این رسانه است.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

رسانه‌ها