اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 1395053194146027

سازمان های دولتی دوره های مدیریت فرآیند بیاموزند

الزام سازمان‌های دولتی برای دوره ‌BPM

کد: 1395053194146027

http://goo.gl/xg06gJ

، تهران , (اخبار رسمی): آموزش پیش از شروع پروژه هایی از قبیل BPM و استقرار BPMS نگاه صحیح را به سازمان ترزیق و یکی از بزرگترین ریسک‌­های این‌گونه پروژه ها را کاهش می‌دهد.

الزام سازمان های دولتی به برگزاری دوره های مدیریت فرایند

به گزارش روابط عمومی فرایندگستران، با توجه به ضرورت اجرای مدیریت فرآیندها در سازمان‌های دولتی و شرکت های بزرگ و لزوم به کارگیری سیستم­ های BPMSدر سازمان‌­های امروزی به منظور تحقق دولت الکترونیک، به منظور استقرار مناسب BPMS در سازمان‌­ها بایستی فرهنگ­ سازی مناسب در این زمینه اتفاق بیافتد.

بر اساس این گزارش، آموزش پیش از شروع پروژه هایی از قبیل BPM و استقرار BPMSتا حدود بسیار زیادی نگاه صحیح را به سازمان ترزیق و یکی از بزرگترین ریسک­‌های اینگونه پروژه ها را کاهش می‌دهد.

همچنین با عنایت به اهمیت بحث ساده و روان سازی گردش کارها و فرایندهای سازمانی و تاکیدات محکم سازمان­ها و مراجع بالادستی از جمله سازمان مدیریت و برنامه ­ریزی کشور و ریاست جمهوری، آموزش و فرهنگ­سازی در حوزه BPM، BPMN و BPMSبه عنوان مرحله اول و پیش نیاز اساسی اینگونه فعالیت‌­ها تلقی می­‌شود که در بخش­نامه دوره­ های آموزشی کارکنان دولت در حوزه فناوری اطلاعات صفحه 22 و 23 نیز به صراحت به آن اشاره شده است.

برای آشنایی بیشتر با مباحث مدیریت فرایند می‌توانید بصورت رایگان و بر اساس مسیرهای مطالعاتی تعریف شده شروع به فراگیری مطالب در این حوزه کنید.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

فرایندگستران

انتخاب، نصب، پیاده سازی و اجرای فرایندها در بستر BPMS مسیری است که برای بسیار افراد و سازمان ها تازگی دارد. طی کردن این مسیر پر پیچ و خم با آزمون و خطا نیز راه حل منطقی نخواهد بود. اجرای پروژه های BPMS پس از انتخاب و نصب ابزار مناسب با نیازمندی شما حتی با قیمت بسیار پایین که تا حدودی ریسک اینگونه پروژه ها را کاهش میدهد، همواره با مخاطراتی مواجه خواهد بود.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

کارآفرینی و استارتاپ | علم و آموزش