اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 1395060194425797

نیروی انتظامی هفته دولت را تبریک گفت

کد: 1395060194425797

http://goo.gl/tiZPvG

، تهران , (اخبار رسمی): نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران با گرامی داشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر، با صدور پیامی آغاز هفته دولت را تبریک گفت.

نیروی انتظامی هفته دولت را تبریک گفت

به گزارش اخبار رسمی به نقل از پایگاه خبری پلیس،نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران، ناجا با گرامی داشت یاد و خاطره تلاشگران و ایثاگرانی که با خدمت "خالصانه" و "صادقانه" اقتدار و عزت برای کشور به ارمغان آوردند، فرا رسیدن هفته دولت را تبریک گفت. در این پیام آمده است که هفته دولت تنها گرامی داشت یاد دو سرباز پاکباخته ولایت نیست بلکه تجلیل از یک تفکر انقلابی است که در عمل و گفتار شهیدان رجایی و باهنر تجلی یافت، تجلیل از ارزش هایی است که آن دو بزرگوار تا شهادت به آن متعهد بودند؛ مردانی که مصداق عینی شیفتگان خدمت به ملت بودند.شهید رجایی به عنوان یکی از نمونه‌های بارز انقلابیون آگاه، با صداقتی بی‌نظیر در تحقق اهداف و آرمان‌های انقلاب اسلامی تلاش کرد و شهید باهنر یار قدیمی رجایی و اندیشمندی فرزانه بود که به فرموده حضرت امام(ره) با هم در جبهه‌های نبرد با قدرت‌های فاسد هم جنگ و هم رزم بودند.

این پیام می افزاید :این پیام دوره طلایی و کوتاه مدت دولت شهید رجایی را منشوری جاودانه و الهام بخش برای تمامی دولت‌های جمهوری اسلامی ایران در بستر تاریخ قلمداد و تصریح کرده است: این دو شهید بزرگوار با ویژ گی های شاخصی چون؛ ولایت مداری ، ساده زیستی ، مدیریت انقلابی و... به عنوان معیاری برای سنجش یک دولت انقلابی محسوب می شوند.شهیدان رجایی و باهنر از فرصت خدمتگزاری به مردم به شایستگی بهره بردند، باشد که همه خدمتگزاران و دلسوزان نظام و انقلاب اسلامی ایران با تاسی به این دو اسوه شهادت، ایمان و خدمت خالصانه و با الهام از رهنمودهای حکیمانه رهبر فرزانه انقلاب اسلامی حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای ( حفظ الله ) و پشتوانه عظیم مردمی، با مغتنم شمردن فرصت خدمت ، ضمن خنثی سازی توطئه های دشمنان انقلاب اسلامی، با عزمی راسخ در جهت اعتلای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، رفاه و سربلندی مردم شریف ایران تلاش کنند.

این پیام تاکید می کند:نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران ضمن گرامی داشت یاد و خاطره شهدای گرانقدر رجایی، باهنر و تمامی گلگون کفنان مظلوم ترور، با تبریک هفته دولت به تمامی دولتمردان خدوم و با تاکید بر تقویت و تکریم فرهنگ متعالی خدمت، اعلام می دارد : چون گذشته در راستای همکاری با دولت برای خدمت روز افزون به مردم و توسعه نظم، امنیت و آرامش، تحقق عدالت، ترویج معنویت و اخلاق اسلامی در جامعه تلاش خواهد کرد.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

ناجا

این کشور در بیش از دو هزار سال قبل و در دوران سلسله هخامنشیان اولین بنیانگذار سیستم حکومتى گسترده امپراطورى مى باشد. از آنجا که هر حکومتى نیازمند به نظم و امنیت مى‌باشد در نتیجه کشور ما انواع سیستمهاى ایجاد نظم و امنیت را در طى تاریخ مورد آزمایش قرار داده است. اما سیستم نوین ایجاد نظم و امنیت داخلى یعنى سازمان پلیس در ایران به حدود یکصد سال پیش مربوط مى‌‌باشد. شاه قاجار ناصرالدین شاه در سفرهاى سه گانه خود به اروپا و مشاهده پلیس نوین در آن کشورها و با استخدام یک مستشار بلژیکى به نام کنت دو بینو اولین سیستم پلیسى جدید را در ایران پایه گذارى نمود. این پلیس در طى یکصد سال گذشته و تا پیروزى انقلاب اسلامى در بهمن سال 1357 از فراز و نشیبهاى متفاوت برخوردار بوده است.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]