اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 1395060296450037

با ابلاغ حکم انتصاب

"مشایخ" سرپرست معاونت حقوقی پست بانک شد

کد: 1395060296450037

http://goo.gl/IBFQm1

، تهران , (اخبار رسمی): در مراسمی که با حضور برخی از مدیران امور و رؤسای ادارات کل ستادی و کارشناسان اداره‌کل حقوقی برگزار شد حکم انتصاب مشایخ به وی ابلاغ شد.

انتصاب

به گزارش اخبار رسمی و به نقل از روابط عمومی پست بانک، فلاح‌فر - عضو هیأت مدیره پست‌بانک‌ایران در مراسم معارفه علیرضا مشایخ به سمت سرپرست جدید معاونت حقوقی این بانک بررعایت قوانین و مقررات تأکید کرد.

وی در ادامه به نقش کلیدی و مهم واحد حقوقی در پیشبرد اهداف بانک اشاره کرد و گفت: احصاء و اجرای دقیق قوانین و مقررات در تنظیم قراردادها و دستورالعمل‌ها از وظایف ذاتی حقوقی است.

فلاح‌فر تصریح کرد: هدایت و راهبری وظیفه ستادی هرسازمان است و هرچقدر واحدهای ستادی از جمله بخش‌های حقوقی چابک‌تر، خلاق‌تر و دارای وسعت دید بیشتری باشند، سازمان مورد نظر می‌تواند با شرایط مناسب‌تری در جهت اهداف در نظر گرفته شده گام بردارد.

همچنین در این جلسه علی نوروزی رئیس اداره‌کل حقوقی، گزارشی از فعالیت‌های این اداره کل ارائه و در ادامه نیز مشایخ خدمت و پایبندی به مجموعه را موجب افتخار دانست و عنوان کرد: هدف کمک به تحقق اهداف بانک است و در این راه تمام سعی و تلاش خود را به کار خواهم گرفت.

گفتنی است: در پایان این مراسم که با حضور برخی از مدیران امور و رؤسای ادارات کل ستادی و کارشناسان اداره‌کل حقوقی برگزار شد حکم انتصاب مشایخ به وی ابلاغ شد.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

پست بانک ایران

پست بانک ایران پس از تصویب اساسنامه توسط هیات محترم وزیران از دی ماه سال 1375 فعالیت خود را به طور رسمی آغاز کرد، و در حال حاضر با دارا بودن 14500 شعبه، دفتر و مرکز در سراسر کشور انواع خدمات بانکی و مالی را ارائه می‌دهد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

بانک، بیمه و سرمایه