اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 1395060296815412

توسط بانک مهر اقتصاد

بانکداری شرکتی اجرا می‎شود

کد: 1395060296815412

http://goo.gl/pJuQGW

، تهران , (اخبار رسمی): معاون اعتبارات و بین الملل بانک مهر اقتصاد گفت: در سال های اخیر بانک داری شرکتی برای رفع همه جانبه نیاز مشتریان در کشور فعال شده که نمود بارز آنرا می توان در بانک مهر اقتصاد مشاهده کرد.

بانکداری شرکتی

به گزارش اخبار رسمی و به نقل از روابط عمومی بانک مهر اقتصاد، ایرج نیک اختر  معاون اعتبارات و امور بین الملل بانک  در جمع کارکنان استان آذربایجان شرقی اعلام کرد: موفقیت هر سازمانی حاصل تلاش و خرد جمعی کارکنان آن می باشد لذا هر چه تلاش و برنامه ریزی هوشمندانه تر باشد رسیدن به اهداف و برنامه ها آسان تر خواهد شد.

نیک اختر تصریح کرد: رشد منابع بانک ارتباط مستقیم با نگاه مجموعه به نیروی انسانی دارد در نتیجه هر چه این رابطه عاطفی بین مجموعه با همکاران قویتر و مستحکم تر باشد، موفقیت ها بیشتر خواهد بود.

وی موفقیت یک بانک را در گرو، میزان وفاداری مشتریان دانست و افزود: در سال های اخیر بانک داری شرکتی برای رفع همه جانبه نیاز مشتریان در کشور فعال شده و می تواند در جهت ارتقای خدمات بانک داری تاثیر گذار باشد که خوشبختانه این ویژگی، نمود بارزی در بانک مهر اقتصاد دارد.

وی با تاکید بر تکریم بر ارباب رجوع و مشتری مداری، گفت: این نگاه در بانک مهر اقتصاد به بهترین نحو در حال انجام است و موفقیت های کسب شده این بانک نشات گرفته از برخورد شایسته  همکاران با مشتریان و تکریم ارباب رجوع است.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

بانک مهر اقتصاد

بانک مهر اقتصاد از ابتدای شروع فعالیت خود با نام موسسه قرض الحسنه بسیجیان در سال 1372 آغاز بکار کرد. در سال 1379 بدلیل رشد و توسعه موسسه و جوابگو نبودن فعالیت های قرض الحسنه، درخواست تبدیل به موسسه مالی و اعتباری مهر به بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران ارائه گردید و از سال 1381 حائز شرایط ارتقاء به موسسه مالی و اعتباری شناخته شد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

بانک، بیمه و سرمایه