کد: 1395060499015625

ارتقای فعالیت‌های آموزش عالی دراروند

کد: 1395060499015625

http://goo.gl/lmbllT

، آبادان , (اخبار رسمی): نشست هم اندیشی و برنامه ریزی در جهت توسعه فعالیت های آموزش عالی منطقه، آزاد اروند برگزارشد.

ارتقای فعالیت‌های آموزش عالی دراروند

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی سازمان منطقه آزاد اروند، نشست هم‌اندیشی و برنامه‌ریزی در جهت توسعه فعالیت‌های آموزش عالی در منطقه آزاد اروند، با حضور سید علی موسوی، مدیر آموزش، تعالی و بلوغ کسب و کارها و رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد بین المللی خلیج فارس، برگزار شد.

در این نشست  موضوعاتی پیرامون دوره‌های آموزشی و‌ کاربردی و ‌ضمن‌خدمت برای مدیران میانی و ارشد ادارات و‌ ارگان‌ها در سطح منطقه آزاد اروند، مورد بحث و ‌تبادل نظر قرار گرفت.

سید علی موسوی‌ مدیر آموزش، تعالی و بلوغ کسب و کار سازمان منطقه آزاد اروند در این ‌خصوص ‌اظهار کرد: برگزاری کنفرانس و سمینارهای تخصصی خرما با محوریت منطقه آزاد اروند از جمله تصمیماتی بود که در این نشست به آن اشاره شد.

وی افزود: حمایت از پایان نامه‌های دانشجویی کاربردی با گرایش توسعه تجارت، صنعت و گردشگری در منطقه آزاد اروند از دیگر محور‌های گفت‌وگو در این نشست بود.

مدیر آموزش، تعالی و بلوغ کسب و کار سازمان منطقه آزاد اروند تصریح کرد: همچنین انجام پژوهش‌های کاربردی توسط اساتید دانشگاه‌ها و ارتقاء رتبه علمی دانشجویان منطقه‌ نیز در این جلسه در دستور کار قرار گرفت.

موسوی در پایان بر ‌لزوم تعامل، حمایت و همکاری دانشگاه‌های منطقه از یکدیگر در راستای  ارتقای دستیابی به سیاست‌های این سازمان و سطح علمی تاکید کرد.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

سازمان منطقه آزاد اروند

منطقه آزاد اروند با مساحت 37400 هکتار در شمال غربی خلیج فارس شامل شهرهای آبادان، خرمشهر و مینوشهر(جزیره مینو) می باشد که در محل تلاقی دو رودخانه اروند رود و کارون واقع است. این منطقه در همجواری با کشورهای عراق و کویت می باشد که با داشتن ظرفیتی از قبیل حمل و نقل جاده ای، ریلی، دریایی و هوایی از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

منتشر شده در سرویس:

علم و آموزش