اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13950606101305452

1503 واحد مسکن مهر همدان چشم‌انتظار متقاضی

کد: 13950606101305452

http://goo.gl/U8dwAI

، تهران , (اخبار رسمی): معاون مسکن شهری بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان همدان ازتعیین تکلیف وضعیت مسکن مهرشهرهای زیر25هزارنفرخبردادوگفت: تعیین تکلیف وضعیت 1503 واحدی که مورد تقاضا واقع نشده بود، در دستور کار قرار گرفته است.

1503 واحد مسکن مهر همدان چشم‌انتظار متقاضی

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی  بنیاد مسکن انقلاب اسلامی آرش پناهی با بیان اینکه بر اساس دستورالعمل‌ها و شیوه‌نامه‌های ابلاغی از سوی وزارت راه و شهرسازی، فراخوان مراحل اول و دوم ثبت‌نام از متقاضیان به صورت آزاد انجام شده است، عنوان کرد: برداشتن شرایط فرم «ج»، سابقه مالکیت، وضعیت تأهل یا سرپرستی خانواده و سابقه سکونت 5 ساله از شرایط ثبت‌نام آزاد مسکن مهر است. ثبت‌نام مساکن مهر تا پایان شهریور ادامه دارد.

وی با بیان اینکه ثبت‌نام تا پایان شهریورماه امسال ادامه دارد، عنوان کرد: متقاضیان می‌توانند برای اطلاع از وضعیت پروژه‌ها و انجام ثبت‌نام پس از مراجعه به سایت بنیاد مسکن به شعب بنیاد مسکن در شهرستان‌ها مراجعه کنند اما با توجه به اقدامات تبلیغی انجام شده، تا کنون هیچ ثبت‌نامی برای این واحدها از سوی متقاضیان صورت نگرفته است.

وی با بیان اینکه واحدهایی از مساکن مهر در شهرهای فامنین، فیروزان، گیان و برزول نهاوند، گل‌تپه و کبورداهنگ مورد تقاضا قرار نگرفته است، تصریح کرد: اگر وضعیت این واحدها به طور کامل در این ثبت‌نام مشخص نشود منتظر دستورالعمل جدید وزارت راه و شهرسازی می‌مانیم.

بسته شدن پرونده مساکن مهر خودمالک نیمه نخست امسال.

پناهی از بسته شدن پرونده مساکن مهر خود مالک تا پایان شهریورماه سخن گفت و دلایل نداشتن متقاضی این واحدها را استفاده از تسهیلات مهر خودمالک برای احداث واحد مسکونی شخصی با توجه به بافت فرهنگی و اجتماعی این شهرها، افزایش قیمت مصالح و دستمزدها طی سال‌های 90 و 91 و عدم امکان تامین آورده از ناحیه متقاضیان دانست. 

افتتاح 264 واحد مسکن مهر تا پایان شهریورماه.

وی درباره تعداد واحدهای ساخته شده از آغاز طرح مسکن مهر تا کنون اظهار کرد: تعداد کل واحدها 7615 واحد است که تاکنون 5338 واحد آن به بهره‌برداری رسیده و تا پایان شهریورماه امسال 264 واحد دیگر هم افتتاح می‌شود. پناهی خاطرنشان کرد: همچنین عملیات اجرایی 510 واحد باقیمانده نیز در قالب مسکن‌های خودمالک و تفاهم‌سه‌جانبه در حال انجام است و تا پایان امسال به اتمام خواهد رسید.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

بنیاد مسکن

بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در تاریخ 21 فروردین سال 1358 به فرمان حضرت امام خمینی(ره) بنیانگذار جمهوری اسلامی‌ایران به منظور تأمین مسکن محرومان ومتولی توسعه و عمران روستاهای کشور و ساخت واحدهای مسکونی شهرها در چارچوب سیاست‌ها و برنامه‌های دولت جمهوری اسلامی‌ایران تشکیل گردیده است.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

مسکن و ساختمان