کد: 13950608104445989

تا پایان شهریورماه انجام می شود

اتمام عملیات مرمت پل آزمایش

کد: 13950608104445989

http://goo.gl/FIkZ3y

، تهران ، (اخبار رسمی): مدیر گروه تعمیر و مقاوم‌سازی پل‌های شهر تهران، از اتمام عملیات مرمت روکش پل آزمایش تا پایان شهریورماه سال جاری خبر داد.

اتمام عملیات مرمت پل آزمایش

به گزارش اخبار رسمی به نقل از  پایگاه معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران، مهدی پورشاسب با بیان آنکه تلاش برای مرمت روکش سیلیکات اپوکسی پل آزمایش از ابتدای مردادماه سال جاری آغاز شده است، گفت: ترمیم روکش این پل سواره‌رو فلزی، متعاقب اخذ مجوزهای ترافیکی و با اقدام برای تخریب بخش‌های آسیب دیده آغاز شد و سپس با اجرای عملیات زنگ زدایی و ساب زنی صفحات فلزی عرشه ادامه یافت.

پورشاسب با اعلام اتمام عملیات مرمت روکش باند شمال پل آزمایش، از پیشرفت قابل ملاحظه عملیات ترمیمی در باند جنوب پل خبر داد و گفت: عملیات لکه‌گیری روکش پل آزمایش تا پایان شهریورماه سال جاری به اتمام می‌رسد. سطح کل این عملیات در هر دو باند شمالی و جنوبی پل به 1800 متر مربع می‌ر‌سد.

به گفته مدیر گروه تعمیر و مقاوم سازی پل‌های شهر تهران، مرمت روکش پل آزمایش بدون انسداد کامل مسیر و طی ساعات پایانی شب انجام شده است.

گفتنی است شهر تهران دارای 7 پل سواره رو فلزی شامل پل تقاطع خیابان‌های حافظ و طالقانی، پل تقاطع خیابان های حافظ و جمهوری، پل چوبی، پل کالج، نصر، آزمایش و کریمخان است. فرسودگی روکش، از کار افتادگی نئوپرن ها و فرسایش درزهای طولی و عرضی، از شایع ترین مشکلات و آسیب های این دسته از پل‌ها به شمار می آیند که باید به صورت مستمر توسط پیمانکاران شرکت یادمان سازه ترمیم و برطرف شوند و این امر با پیگیری‌های مداوم و دقت هرچه تمام‌تر در حال انجام است.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران

معاونت فنی و عمرانی، یکی از معاونت های شهزداری تهران است که وظیفه ساخت، تجهیز و راه اندازی و نگهداری محدثات شهری را بر عهده دارد.

منتشر شده در سرویس:

شهر و جامعه

با چند کلیک خبرساز شوید: رایگان شروع کنید
رایگان اخبارتان را در اولین نیوزوایر آنلاین ایران منتشر و لذت همراهی با شبکه‌ای از رسانه‌ها و خبرنگاران را لمس کنید.