کد: 13950610108256033

با همکاری هیئت اسکیت استان تهران انجام می شود

منطقه 22میزبان پنجمین دوره مسابقات اسکیت

کد: 13950610108256033

http://goo.gl/NfU2qW

، تهران ، (اخبار رسمی): سرپرست اجتماعی و فرهنگی منطقه 22 از میزبانی اداره ورزش منطقه از پنجمین دوره مسابقات اسکیت مناطق بیست و دوگانه شهرداری تهران در پیست اسکیت مجموعه ورزشی آزادی تهران خبر داد.

منطقه 22میزبان پنجمین دوره مسابقات اسکیت

به گزارش اخبار رسمی به نقل ازروابط عمومی شهرداری منطقه 22، وثوقی سرپرست معاونت اجتماعی و فرهنگی منطقه ضمن اعلام این خبر خاطرنشان کرد: در راستای توسعه وترویج رشته مفرح اسکیت در سطوح پایه، این دوره از مسابقات روزجمعه 12 شهریورماه در محل پیست اسکیت مجموعه ورزشی آزادی ساعت8 با حضور برگزیدگان و برترین های اسکیت محله های مناطق شهرداری تهران برگزار خواهد شد و شرکت کنندگان در این مسابقات در شش رده سنی6،7،8،9،10،11سال در ماده سرعت و سنین 8تا9سال و10و11 سال دو رده سنی در ماده اسلالوم با یکدیگر به رقابت خواهند پرداخت.

گفتنی است پنجمین دوره مسابقات اسکیت شهر تهران با حضور 300ورزشکار برگزار و در پایان از سوی هیئت اسکیت استان تهران به نفرات برتر حکم قهرمانی، مدال و جوایز نقدی اهدا خواهد شد.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

شهرداری تهران

در سال‌ 73 و در راستای‌ تحقق‌ بیشتر اهداف‌ بازرگانی‌ و برآوردن‌ نیازهای‌ انفورماتیکی‌ شهرداری‌ با تغییر مدیریت‌ سازمان‌ تحولات‌ اساسی‌ در نحوه‌ اداره‌ سازمان‌ و نگرش‌ مدیریت‌ به‌ مسائل‌ انفورماتیکی‌ شهرداری‌ پدید آمد.

منتشر شده در سرویس:

تازه‌های ورزش

با چند کلیک خبرساز شوید: رایگان شروع کنید
رایگان اخبارتان را در اولین نیوزوایر آنلاین ایران منتشر و لذت همراهی با شبکه‌ای از رسانه‌ها و خبرنگاران را لمس کنید.