اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13950614112035125

دعوت به مالت برای حضور مردم در نمایشگاه گیاهان دارویی مصلی تهران

آغاز نمایشگاه گنجینه گیاهان دارویی کشور

کد: 13950614112035125

http://goo.gl/O2r6h0

، شهر کرد , (اخبار رسمی): بزرگترین نمایشگاه گیاهان دارویی کشور از 15 تا 18 شهریور آغاز به کار خواهد کرد و به مالت نیز در بخش عسل حضور دارد.

به مالت در غرفه ی 543 این نمایشگاه حضور دارد.

به مالت در غرفه ی 543 بخش عسل و عرقیجات حاضر خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی به مالت، این شرکت اعلام کرده که  میزبان بازدید کنندگان در نمایشگاه بین المللی گیاهان دارویی واقع در مصلای تهران است.

برای بازدید از نمایشگاه، می‌توانید از ساعت 9 الی 19 روزهای 15 تا 18 شهریور ماه حضور پیدا کرده و در غرفه ی 543 (بخش عرقیجات و عس) جدید ترین دستاوردها و محصولات در زمینه ی غلات را ببینید.

سومین نمایشگاه بین المللی گیاهان دارویی از 15 شهریور افتتاح  و میزبان حضور دانشمندان، پزشکان، متخصصین و علاقه مندان به گیاهان دارویی و طب سنتی است.

در خلال این نمایشگاه کارگاه های آموزشی برای بازدید کنندگان برگزار می‌شود.

علاقه مندان میتوانند همه روزه به این نمایشگاه که در شبستان مصلی تهران برگزار می شود آمده و با گنجینه ی گیاهان دارویی کشور و شرکت های این زمینه آشنایی پیدا کنند.

 

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

به مالت

شرکت شهد زاگرس جهان بین در سال 1386 با هدف خودکفایی در زمینه تولید مالت در کشور و بومی‌سازی این صنعت به ثبت رسیده است. شرکت شهد زاگرس جهانبین پیشرفته ترین و بزرگترین کارخانه صنعتی تولید مالت جو ، گندم جوانه زده ، آرد جو و فرآورده های آنها را در خاورمیانه دارد که با بکارگیری افراد متخصص و کسب امتیازهای لازم موفق به استقرار در پارک علم و فن آوری استان چهار محال و بختیاری گردیده است.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]