کد: 13950614113336024

«آسمان هوای ابری دارد» در مرحله نگارش

کد: 13950614113336024

http://goo.gl/OW1s3O

، تهران ، (اخبار رسمی): سریال «آسمان هوای ابری دارد» به تهیه کنندگی امیر پوررحمانی برای پخش از شبکه یک در مرحله نگارش قرار دارد.

«آسمان هوای ابری دارد» در مرحله نگارش

به گزارش اخبار رسمی به نقل از  روابط عمومی شبکه یک، این مجموعه تلویزیونی در واقع قسمت دوم سریال «آسمان همیشه ابری نیست» خواهد بود که در سال 1389 تولید و از شبکه یک سیما پخش شد.

به گفته امیر پور رحمانی، سریال «آسمان همیشه ابری نیست» با رویکردی اجتماعی، روایتگر زندگی و دغدغه های پنج دوست و همکلاسی بود که در برهه نوجوانی و جوانی روزهای تلخ و شیرینی را تجربه کردند، اما ما در مجموعه «آسمان هوای ابری دارد»، به طور غیرمستقیم و با زبان هنر، موضوعاتی از قبیل مواد مخدر در مدارس، آسیب های استفاده از فناوری در خانواده و مدرسه، جایگاه خانواده در تعلیم و تربیت فرزندان و عشق بازیگری بین جوانان و نوجوانان به خصوص دختران، را روایت می کنیم.

این تهیه کننده ادامه داد: سریال «آسمان هوای ابری دارد» در 30 قسمت 40 دقیقه ای و با قلم مهدی سجاده چی در حال نگارش است و تاکنون فیلمنامه 10 قسمت آن به اتمام رسیده است.

او از دکتر جواد حاتمی روانپزشک، بعنوان مشاور پروژه نام برد و اظهار داشت: تا اواسط مهر ماه نگارش فیلمنامه به اتمام می رسد و لوکیشن سریال بیشتر در تهران و در دبیرستان دخترانه مناطق 1، 3 و 12 خواهد بود.

پور رحمانی با اشاره به این که کار تحقیقاتی این سریال دو سال و نیم به طول انجامید، یادآور شد: در راستای تاکید مقام معظم رهبری درخصوص تولید آثاری با اولویت پرداختن به دغدغه های نوجوانان و جوانان در رسانه ملی، ما در مجموعه در حال نگارش «آسمان هوای ابری دارد»، به نقش خانواده در تعلیم و تربیت جوانان و ارتقای جایگاه آنان در جامعه پرداختیم.

این تهیه کننده با بیان این که هنوز کارگردان این مجموعه انتخاب نشده، تصریح کرد: داستان این ملو درام اجتماعی درباره هفت خانواده است که قصه هایشان با هم گره خورده و با بروز یکسری اتفاقات برای بازیگران جوان این سریال، خانواده های آنها درگیر قصه می شوند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران

سازمان صداوسیمای جمهوری اسلامی ایران که بعنوان روابط‌عمومی نظام ایفای نقش می‌کند، بمنظور حصول به نظام ارتباطی جامع و پویا،برقراری و تنظیم ارتباطات و مناسبات کارآمد درون و برون سازمانی،تدارک بسترهای لازم برای تسهیل جریان تعامل متقابل این رسانه با جامعه مخاطبان در سطح داخل و خارج از کشور،از ساختار مناسبی برخوردار است و روابط‌ عمومی سازمان صداوسیما از جمله عناصر مهم ساختار این رسانه است.

منتشر شده در سرویس:

رسانه‌ها

با چند کلیک خبرساز شوید: رایگان شروع کنید
رایگان اخبارتان را در اولین نیوزوایر آنلاین ایران منتشر و لذت همراهی با شبکه‌ای از رسانه‌ها و خبرنگاران را لمس کنید.