اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13950617118055641

شرکت ملی پست 2 تمبر یادبود منتشر کرد

کد: 13950617118055641

http://goo.gl/8vBCDE

، تهران , (اخبار رسمی): شرکت ملی پست جمهوری اسلامی ایران در راستای گسترش فرهنگ تمبر، 2 تمبر یادبود چاپ و منتشر کرد.

شرکت ملی پست 2 تمبر یادبود منتشر کرد

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی شرکت ملی پست، این شرکت به مناسبت "نوروز سال 1395"، براساس مصوبه شورای تمبر یک سری تمبر یادبود را در یک قطعه بزرگ به صورت مینی شیت به ابعاد6*11.5سانتی متر، به ارزش هر سری 9 هزار ریال با تیراژ 200 هزار قطعه با استفاده از تصاویر نمادهای دروازه ملل تخت جمشید، دعای لحظه تحویل سال با خوشنویسی استاد امیرخانی،شکوفه های بهاری، نقشه و پرچم کشورهای منطقه که آیین باستانی نوروز را جشن می گیرند چاپ و منتشرکرد.

تمبر " نوروز سال 1395 " با بهره مندی از تکنیک های آبرنگ و گرافیک کامپیوتری طراحی و  توسط آتلیه دبیرخانه شورای تمبر اجرا شده است.
براساس این گزارش دیگر تمبر یادبود منتشر شده از سوی شرکت ملی پست تمبر "سیاه گوش " است.
تمبر یادشده به مناسبت روز جهانی تنوع زیستی و با همکاری های صورت گرفته بین شورای تمبر و سازمان محیط زیست کشور همزمان با چهاردهم شهریورماه سال جاری چاپ شده است.
تمبر یادبود گربه سان ایرانی "سیاه گوش" در قالب دو قطعه به ابعاد 32*44 میلی متر، به ارزش 18هزار ریال با تیراژ 185هزار قطعه چاپ و منتشر شد.
شایان ذکر است تکنیک و طراحی این تمبر به صورت عکاسی و گرافیک کامپیوتری می باشد که توسط آتلیه دبیرخانه شورای تمبر طراحی و اجرا شده است.
از علاقمندان دعوت می شود به منظور دریافت تمبرهای یادبود "نوروز سال 1395"و "سیاه گوش " به دفاتر پستی سراسر کشور مراجعه کنند. همچنین سرویس اشتراک تمبر نیز از طریق این دفاتر ارایه می شود.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

شرکت پست جمهوری اسلامی ایران

شرکت پست جمهوری اسلامی ایران با هدف دستیابی عموم مردم به خدمات پستی درعرصه ارتباطات، تنظیم و اعمال سیاست ها و راهبردهای کلان در زمینه برنامه ریزی، تاسیس، تجهیز و توسعه واحدهای پستی و گسترش خدمات پستی به سراسر کشور، در راستای انطباق با روزآمدترین پیشرفت های فناوری ارتباطات ،تحت نظارت و وابسته به وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، در سال 1366 در قالب شرکت دولتی تاسیس و فعالیت آ ن رسماً در سال 1367 آغاز شد. با نظر به تحقق سیاست های کلی اصل 44 قانون اساسی، گسترش خصوصی سازی، توسعه رقابت پذیری وآزادسازی فعالیت های پستی، درسال 1387 فرایند واگذاری این شرکت به تصویب هیات محترم وزیران رسید. شرکت پست جمهوری اسلامی ایران با برخورداری از بیش از 16 هزار نیروی انسانی، 29 هزار نقطه تماس، 5000 مسیرمبادله پستی وجابجایی روزانه بیش از سه میلیون مرسوله ،به عنوان سازمانی پویا و کارآمد با تجربه ای طولانی و شناخت دقیق از نیازهای روز افزون و رو به تحول مشتریان، با اجرای برنامه جامع و زیربنایی،موفق شده است همپای جامعه جهانی پستی ، خدمات گوناگون پستی را با استفاده از آخرین تحولات عرصه فن‌آوری ارتباطات و اطلاعات به مشتریان ارائه دهد. نگاهی گذرا به توفیقات ودستاوردهای شرکت پست در سطح ملی و بین المللی از جمله رشد شاخص های پستی، اصلاح ساختار شبکه، عرضه خدمات مناسب، توسعه ارتباطات الکترونیکی پستی و حضور موثر در مجامع جهانی پستی، گواهی روشن بر توانمندی و کارایی شبکه عظیم پستی کشور است.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]