اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13950617118135424

در مشهد صورت گرفت

ایرانسل برترین اپراتور نمایشگاه ایرانکام

کد: 13950617118135424

http://goo.gl/RoxaFV

، تهران , (اخبار رسمی): در پایان نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی کامپیوتر و ماشین‌های اداری و هفتمین نمایشگاه تخصصی شهر هوشمند، «ایرانکام 95»، ایرانسل به عنوان برترین اپراتور در زمینه اطلاع‌رسانی معرفی شد.

ایرانسل برترین اپراتور نمایشگاه ایرانکام

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی ایرانسل، در این نمایشگاه ایرانسل با حضور در سالن فردوسی به ارائه آخرین دستاوردها، محصولات و خدمات خود به‌ویژه در زمینه اینترنت نسل چهار ثابت (TD-LTE) و اینترنت باندپهن همراه پرداخت و نیز اطلاعات و راهنمایی لازم در زمینه طرح ترابردپذیری شماره‌های همراه را در اختیار بازدیدکنندگان از نمایشگاه قرار داد که مورد استقبال کم‌نظیر بازدیدکنندگان قرار گرفت.

در پایان این نمایشگاه، غرفه ایرانسل به‌ عنوان غرفه نمونه در زمینه اطلاع‌ رسانی انتخاب و لوح تقدیری به همین مناسبت به این اپراتور اعطا شد.

ایرانسل با ارائه گسترده‌ترین شبکه اینترنت پرسرعت ثابت و همراه در ایران، تاکنون 272 شهر، دهستان و جاده را تحت پوشش شبکه نسل چهارم اینترنت همراه (4G/LTE) قرار داده است. این عدد برای مناطق تحت پوشش اینترنت نسل سوم همراه (3G) به 1163 می‌رسد.

نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی کامپیوتر و ماشین‌های اداری و هفتمین نمایشگاه تخصصی شهر هوشمند، «ایرانکام 95»، از 12 تا 16 شهریور 95 در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی مشهد، با تمرکز بر حوزه نرم افزار و IT، اتوماسیون اداری، ارتباطات و شبکه، وب، سخت‌افزار،‌ گوشی‌های همراه و بازی‌های رایانه‌ای و شهر هوشمند برگزار شد.

بر اساس این گزارش، با توجه به انتخاب شهر مشهد مقدس به عنوان پایتخت فرهنگی جهان اسلام در سال 2017، ایرانسل پروژه های متنوعی از قبیل گسترش پوشش شبکه نسل سه و چهار همراه و نسل چهار ثابت (TD-LTE) را برای گسترش زیرساخت‌های ارتباطی این شهر در دستور کار قرار داده است.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

ایرانسل

شرکت خدمات ارتباطی ایرانسل به عنوان دومین اپراتور تلفن همراه کشور، در طول سال‌های فعالیت خود با تلاش روزافزون در جهت ارتقای زیرساخت‌های خود، موفق به کسب مجوزهای زیر از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی شده است. ایرانسل هم اکنون سریع‌ترین و گسترده‌ترین شبکه اینترنت همراه کشور را در اختیار مشترکان خود قرار داده است.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]