کد: 13950620120555625

استقرار دومین کارگزاری بورس در تالار اروند

کد: 13950620120555625

http://goo.gl/BeWXAB

، آبادان , (اخبار رسمی): در راستای گسترش فعالیت بازار سرمایه و ایجاد بازار رقابتی در تالار بورس اروند، دومین کارگزاری بورس، مستقر شد.

استقرار دومین کارگزاری بورس در تالار اروند

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی سازمان منطقه آزاد اروند، محمد رضا معتمدی، معاون سرمایه گذاری و توسعه کسب و کارها، از استقرار دومین کارگزاری بورس در اروند، خبر داد.

وی در این خصوص افزود: شرکت توسعه فردا، پس از شرکت آگاه، دومین کارگزاری است که موفق به اخذ مجوز فعالیت در تالار بورس اروند، شد.

معتمدی خاطر نشان کرد: تاکنون، چندین کارگزاری، تقاضای فعالیت را در تالار بورس این منطقه داشته اند که درخواست آنها در حال طی کردن فرآیند قانونی، به منظور اخذ مجوز های لازم است.

سازمان منطقه آزاد اروند، با فراهم کردن بستر مناسب به منظور فعالیت و رونق در بازار سرمایه، در فضایی کاملا شفاف و رقابتی، از کلیه فعالان این حوزه، حمایت های مادی و معنوی را به عمل می آورد تا شرایط فعالیت تالار بورس اروند با استفاده از ظرفیت های کارگزاری های مختلف، فراهم شود.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

سازمان منطقه آزاد اروند

منطقه آزاد اروند با مساحت 37400 هکتار در شمال غربی خلیج فارس شامل شهرهای آبادان، خرمشهر و مینوشهر(جزیره مینو) می باشد که در محل تلاقی دو رودخانه اروند رود و کارون واقع است. این منطقه در همجواری با کشورهای عراق و کویت می باشد که با داشتن ظرفیتی از قبیل حمل و نقل جاده ای، ریلی، دریایی و هوایی از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

منتشر شده در سرویس های:

تجارت و بازار | بانک، بیمه و سرمایه