کد: 13950624124895797

کشف محموله 2 میلیاردی البسه قاچاق

کد: 13950624124895797

https://goo.gl/IWfrX2

، تهران , (اخبار رسمی): دو هزار و 352 ثوب البسه خارجی قاچاق به ارزش دو میلیارد و 116 میلیون ریال در بندر لنگه کشف شد.

کشف محموله 2 میلیاردی البسه قاچاق

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی نیروی انتظامی ،سرهنگ محمود حافظی،فرمانده انتظامی شهرستان بندر لنگه در تشریح این خبر گفت: در پی دریافت خبری مبنی بر انتقال محموله البسه قاچاق به وسیله دو دستگاه خودروی پژو در یکی از روستاهای بندر لنگه ماموران پلیس بلافاصله به محل اعزام شدند و ضمن شناسایی محل و مشاهده خودروها دستور ایست دادند.

وی با اشاره به اینکه راننده خودروها بدون توجه به فرمان پلیس به سمت محورهای خاکی اطراف متواری شدند، افزود: طی تعقیب و گریز به عمل آمده  راننده ها با رها کردن خودرو از محل متواری و مأموران در بازرسی از خودروهای مذکور، دو هزار و 352 ثوب البسه خارجی قاچاق به ارزش دو میلیارد و 116 میلیون ریال کشف کردند .

فرمانده انتظامی شهرستان بندر لنگه با اشاره به اثرات سوء قاچاق بر اقتصاد کشور، تصریح کرد: شهروندان در صورت اطلاع از فعالیت قاچاقچیان، مراتب را هر چه سریعتر به پلیس 110 اطلاع دهند تا نسبت به دستگیری هنجار شکنان در سریعترین زمان اقدام شود.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

ناجا

این کشور در بیش از دو هزار سال قبل و در دوران سلسله هخامنشیان اولین بنیانگذار سیستم حکومتى گسترده امپراطورى مى باشد. از آنجا که هر حکومتى نیازمند به نظم و امنیت مى‌باشد در نتیجه کشور ما انواع سیستمهاى ایجاد نظم و امنیت را در طى تاریخ مورد آزمایش قرار داده است. اما سیستم نوین ایجاد نظم و امنیت داخلى یعنى سازمان پلیس در ایران به حدود یکصد سال پیش مربوط مى‌‌باشد. شاه قاجار ناصرالدین شاه در سفرهاى سه گانه خود به اروپا و مشاهده پلیس نوین در آن کشورها و با استخدام یک مستشار بلژیکى به نام کنت دو بینو اولین سیستم پلیسى جدید را در ایران پایه گذارى نمود. این پلیس در طى یکصد سال گذشته و تا پیروزى انقلاب اسلامى در بهمن سال 1357 از فراز و نشیبهاى متفاوت برخوردار بوده است.

منتشر شده در سرویس:

حقوقی و قانون

با چند کلیک خبرساز شوید: رایگان شروع کنید
رایگان اخبارتان را در اولین نیوزوایر آنلاین ایران منتشر و لذت همراهی با شبکه‌ای از رسانه‌ها و خبرنگاران را لمس کنید.