کد: 13950624126036101

در فرهنگسرای ارسباران اجرا می شود

کنسرت موسیقی سنتی " آیین"

کد: 13950624126036101

https://goo.gl/WaLfUO

، تهران , (اخبار رسمی): کنسرت موسیقی سنتی "آئین" با نوای موسیقی همدان به سرپرستی مصطفی رشیدی مطلق پنج شنبه 25شهریور ساعت 21در فرهنگسرای ارسباران برگزار می شود.

کنسرت موسیقی سنتی " آیین"

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی فرهنگسرای ارسباران ، این کنسرت با هنرمندی  قادر شهسواری ، مهرداد وارسته ، بهنام عبادی ، شهرام میرزایی ( نوازنده تنبور)، پژمان رضوی (نوازنده دیوان)، حامدربانی (نوازنده کمانچه )، معین سروندی (نوازنده تنبک)، فرشاد فراهانی دلجو ( نوازنده تارباس) و مصطفی آزادی مقتدر(آواز)  به روی  صحنه می رود .

علاقمندان برای حضور در این کنسرت می‌توانند به فرهنگسرای ارسباران واقع در خیابان شریعتی ، بالاتراز پل سیدخندان، خ جلفا مراجعه و برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های 20-22872818 تماس بگیرند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران

سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران با مسئولیت اماکن فرهنگی و فرهنگسراهای شهر نگرشی معطوف به دورنمای اصلی توسعه فرهنگی دارد و در تلاش است تا به تقویت فرهنگ ملی و اسلامی کلانشهر تهران با توجه به خصلت‌های ویژه شهری‌اش و طراحی و تبیین مبانی لازم برای آن بپردازد. این سازمان در تعامل با مخاطبان، به برقراری ارتباطات دوسویه و همچنین ارایه خدمات به صورت متنوع و متناسب با نیاز گروه‌های مخاطب، توجه خاصی دارد.

منتشر شده در سرویس:

موسیقی

با چند کلیک خبرساز شوید: رایگان شروع کنید
رایگان اخبارتان را در اولین نیوزوایر آنلاین ایران منتشر و لذت همراهی با شبکه‌ای از رسانه‌ها و خبرنگاران را لمس کنید.