اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13950624126110037

پست‌بانک‌ایران ارائه می دهد

فرصت استثنائی برای بدهکاران بانکی

کد: 13950624126110037

https://goo.gl/GKWzde

، تهران , (اخبار رسمی): در جهت سیاست‌ها دولت و حمایت از تولید و رونق اقتصادی، با بخشودگی خسارت دیرکرد و استمهال تسهیلات و تعهدات بدهکاران این بانک، ‌فرصت استثنائی در اختیار آنان قرار داده شده است.

جریمه

به گزارش اخبار رسمی و به نقل از روابط عمومی پست بانک، خسرو فرحی مدیرعامل این بانک، اعلام کرد: براین‌اساس؛ آماده مساعدت و همکاری با بدهکاران تسهیلات این بانک هستیم و مشتریانی که از تسهیلات و تعهدات پست بانک ایران استفاده و در سررسید مقرر نسبت به پرداخت اقساط و تسویه اصل و فرع آن اقدام ننموده‌اند می‌توانند بخشی از تسهیلات خود را نقداً تأدیه و از این بخشودگی و استمهال برخوردار ‌شوند.

فرحی تصریح کرد: هدف پست بانک ایران تسهیل امور بدهکاران و حمایت از آنان برای رونق تولید و کمک به اقتصاد کشور در جهت تحقق سیاست‌های دولت و بانک مرکزی است و به همین منظور اگر بدهکاران پیشگام شوند از هیچ مساعدتی دریغ نخواهیم کرد.

مدیرعامل پست‌بانک‌ایران اظهار داشت: بدهکاران تسهیلات و تعهدات این بانک می‌توانند برای بهره‌مندی از این بخشودگی به شعب این بانک و ادارات ستادی آن در سراسر کشور مراجعه کنند.

وی در پایان تاکید کرد: حمایت از مشتریان و ایجاد انگیزه در آنان برای پرداخت بدهی خود و همچنین کاهش مطالبات غیرجاری بانک و استفاده از منابع وصول شده جهت پرداخت تسهیلات به واحدهای تولیدی و اشتغال‌زا از دیگر اهدافی است که در این راستا مدنظر است.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

پست بانک ایران

پست بانک ایران پس از تصویب اساسنامه توسط هیات محترم وزیران از دی ماه سال 1375 فعالیت خود را به طور رسمی آغاز کرد، و در حال حاضر با دارا بودن 14500 شعبه، دفتر و مرکز در سراسر کشور انواع خدمات بانکی و مالی را ارائه می‌دهد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

بانک، بیمه و سرمایه