اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13950627128175412

دربازدید مدیران بانک مهر اقتصاد از کارخانه فولاد هیربد مطرح شد

افزایش تولید ملی و تحقق اقتصاد مقاومتی

کد: 13950627128175412

https://goo.gl/jNdiSQ

، تهران , (اخبار رسمی): با تاکید بر افزایش تولید ملی و تحقق اقتصاد مقاومتی مدیران و معاونین امور مناطق، اعتبارات و امور بین الملل بانک مهر اقتصاد از خطوط تولید شرکت فولاد هیربد بازدید کردند.

دیدار

به گزارش اخبار رسمی و به نقل از روابط عمومی بانک مهر اقتصاد، معاونین امور مناطق، اعتبارات و امور بین الملل این بانک به همراه رئیس اداره امور شعب و مدیران سرپرستی شرق استان تهران از خطوط تولید شرکت فولاد هیربد بازدید کردند.

این بازدید که در جهت حمایت از تولید داخلی و اجرای عملی شعار سال مقام معظم رهبری، معاونین امور مناطق و اعتبارات و امور بین الملل بانک مهر اقتصاد به اتفاق رئیس اداره امور شعب و مدیران سرپرستی شرق استان از خطوط تولید شرکت فولاد هیربد بازدید و ضمن گفتگو با مدیرعامل، مدیران اقتصادی و مالی شرکت درخصوص راهکارهای گسترش همکاری فی مابین برای ارائه خدمات در حوزه های مختلف بانکی و تسهیلات در راستای صادرات محصولات فولاد بحث و تبادل نظر کردند.

جواد حاجی مزدارانی - معاون امور مناطق این بانک - در این دیدار با اشاره به افزایش تولید ملی و تحقق اقتصاد مقاومتی اظهار داشت: بانک مهر اقتصاد به عنوان یک مجموعه قوی مالی آماده ارائه خدمات و تسهیلات برای تامین سرمایه در گردش واحدهای تولیدی کشور است و در راه توسعه و بسط تولید ملی در حد توان خود از هیچ تلاشی فرو گذاری نخواهد کرد.

وی در ادامه با تقدیر از تلاش های مجموعه فولاد هیربد، تصریح کرد: افق های توسعه فعالیت های تکمیلی و صادرات محصولات به همت بازوان کارکنان این مجموعه روشن است.

مزدارانی افزود: از محاسن بزرگ این کارخانه، تولید، اشتغال و فضای پویای کسب و کار است که توانسته بار بزرگ بیکاری را از دوش جامعه بردارد.

در ادامه نشست با مدیران کارخانه فولاد هیربد، ایرج نیک اختر – معاون اعتبارات و بین الملل بانک - نیز ضمن ابراز خرسندی از فعالیت های تولیدی این مجموعه گفت: بانک مهر اقتصاد تمامی تلاش خود را در راستای توسعه فعالیت های شرکت فولاد هیربد به کار خواهد بست.

وی از کارخانه فولاد هیربد به عنوان یکی از مصادیق عینی تحقق اقتصاد مقاومتی نام برد و افزود: کارخانجات فعالی همچون فولاد هیربد توانسته اند با بکارگیری تکنولوژی و نیروی کار ماهر نیاز کشور را به واردات محصولات مشابه تولید داخل به حداقل رسانند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

بانک مهر اقتصاد

بانک مهر اقتصاد از ابتدای شروع فعالیت خود با نام موسسه قرض الحسنه بسیجیان در سال 1372 آغاز بکار کرد. در سال 1379 بدلیل رشد و توسعه موسسه و جوابگو نبودن فعالیت های قرض الحسنه، درخواست تبدیل به موسسه مالی و اعتباری مهر به بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران ارائه گردید و از سال 1381 حائز شرایط ارتقاء به موسسه مالی و اعتباری شناخته شد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

بانک، بیمه و سرمایه