کد: 13950628130915625

در منطقه آزاد اروند برگزار می شود

مسابقات اتومبیل رانی رالی شهری خانواده

کد: 13950628130915625

https://goo.gl/HfRryL

، آبادان , (اخبار رسمی): در سومین جشنواره فرهنگی ورزشی مهر اروند، مسابقات رالی شهری خانواده، با هدف ترویج فرهنگ صحیح رانندگی و رعایت قوانین و مقررات عبور و مرور در منطقه آزاد اروند، برگزار شد.

مسابقات اتومبیل رانی رالی شهری خانواده در منطقه آزاد اروند

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی سازمان منطقه آزاد اروند، سومین جشنواره فرهنگی ورزشی مهر اروند در ایام گرامی داشت هفته دفاع مقدس و  5 مهر، روز شکست حصر آبادان، برنامه های متنوعی را در منطقه آزاد اروند در بر داشته است. برگزاری مسابقات گوناگون ورزشی، که هدف از راه اندازی این جشنواره بود، در سومین سال برگزاری، رنگ و بویی دیگر به خود یافت.

مسابقات اتومبیل رانی رالی شهری خانواده، از جمله مسابقاتی است که در این جشنواره هر ساله برگزار می گردد. امسال نیز همچون سال های گذشته، استقبال از برگزاری این مسابقه، چشمگیر بود.

مسابقات مذکور با حضور 60 شرکت کننده از آبادان و خرمشهر و با نظارت و مدیریت اداره ورزش و جوانان شهرستان آبادان و با حضور رئیس هیئت موتور سواری و اتومبیل رانی استان خوزستان برگزار گردید.

رعایت قوانین عبور و مرور و ترویج فرهنگ صحیح رانندگی، از مهمترین اهداف برگزاری این دوره از مسابقات در جشنواره مهر اروند بود.

در پایان این مسابقه، به نفرات اول تا دهم، جوایزی به رسم یادبود، اهدا گردید.

امسال، مسابقات اتومبیل رانی رالی شهری خانواده در منطقه آزاد اروند، در فضایی پرشور و نشاط، برگزار گردید و امید است اینگونه جشنواره ها و مسابقاتی که در دو بعد فرهنگی  آموزشی و سرگرمی و تفریح برگزار می گردد، ابزاری برای ترویج و تعالی فرهنگ صحیح  استفاده از وسایل نقلیه در جامعه باشد.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

سازمان منطقه آزاد اروند

منطقه آزاد اروند با مساحت 37400 هکتار در شمال غربی خلیج فارس شامل شهرهای آبادان، خرمشهر و مینوشهر(جزیره مینو) می باشد که در محل تلاقی دو رودخانه اروند رود و کارون واقع است. این منطقه در همجواری با کشورهای عراق و کویت می باشد که با داشتن ظرفیتی از قبیل حمل و نقل جاده ای، ریلی، دریایی و هوایی از اهمیت ویژه ای برخوردار است.