کد: 13950631132536033

در غرب پایتخت انجام می شود

پلاک کوبی منازل خانواده شهدای مدافع حرم

کد: 13950631132536033

https://goo.gl/UYlKs0

، تهران , (اخبار رسمی): مراسم پلاک کوبی منازل خانواده شهیدان اعطایی و فرزانه از شهدای مدافع حرم با حضور شهردار منطقه 9 و دیگر مسئولان برگزار شد.

پلاک کوبی منازل خانواده شهدای مدافع حرم

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 9 ، شهردار منطقه به همراه دیگر مسئولان پیش از حضور در مراسم پلاک کوبی به منزل شهیدان اعطایی و فرزانه رفتند و از این خانواده های معظم دلجویی شد. مهندس محسنی در حاشیه مراسم پلاک کوبی با اشاره به برنامه های شهرداری برای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت گفت: منطقه 9 حدود 700 شهید در راه انقلاب و نظام جمهوری اسلامی ایران و همچنین 9 شهید در راه دفاع از اهل بیت (ع) و حرم حضرت زینب (س) تقدیم کرده و این بخش از پایتخت در دوران انقلاب ، گذر انقلابیون بوده و دارای بافتی مذهبی است.
وی افزود: بی تردید تمامی این پیشرفت ها در سطوح مختلف اجتماعی و فرهنگی ، سیاسی و نظامی ، هنری و ورزشی و ... را مدیون همین شهدا هستیم و گرامیداشت یاد و خاطره آنها به هر نحوی بر عهده ما و وظیفه اصلی ماست و طرح های مختلفی را برای این کار دنبال می کنیم.
شهردار منطقه 9 تصریح کرد: کاشت نهال و نامگذاری معابر به نام شهدا ، اجرای طرح های نقاشی دیواری و پلاک کوبی در راستای پاسداشت نام شهدا و ارج نهادن به همت بلندشان ستودنی است و به یاد استقامت و پایداری شهدای والامقام انجام می شود و همواره در برنامه های مناسبتی و به ویژه اعزام کاروان راهیان نور ، ترویج فرهنگ شهادت در سرلوحه تمامی فعالیت ها است.
وی اذعان داشت: همواره در برنامه های افتتاح پروژه و طرح های شهری یاد و خاطره شهیدان را گرامی می داریم و حضور خانواده معظم شهدا و جانبازان و ایثارگران در این برنامه ها موجب برکت و رحمت است.
محسنی ادامه داد: اوایل مرداد ماه امسال هم برای افتتاح یکی از فازهای جنوبی امتداد بزرگراه یادگار امام که با حضور شهردار تهران برگزار شد ، از خانواده معظم شهدای مدافع حرم دعوت بعمل آمد و پروژه رمپ و لوپ یادگار به دستان پسر شهید ابراهیمی از شهدای مدافع حرم افتتاح شد.
برپایه این گزارش، 9 شهید مدافع حرم منطقه 9 ، شهیدان دهقان امیری ، رزاقی ، فرزانه ، اعطایی ، محمدخانی ، مدواری ، جبلی ، ابراهیمی و الله کرم هستند که در یکسال اخیر در سوریه به شهادت رسیده اند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

شهرداری تهران

در سال‌ 73 و در راستای‌ تحقق‌ بیشتر اهداف‌ بازرگانی‌ و برآوردن‌ نیازهای‌ انفورماتیکی‌ شهرداری‌ با تغییر مدیریت‌ سازمان‌ تحولات‌ اساسی‌ در نحوه‌ اداره‌ سازمان‌ و نگرش‌ مدیریت‌ به‌ مسائل‌ انفورماتیکی‌ شهرداری‌ پدید آمد.

منتشر شده در سرویس:

شهر و جامعه

با چند کلیک خبرساز شوید: رایگان شروع کنید
رایگان اخبارتان را در اولین نیوزوایر آنلاین ایران منتشر و لذت همراهی با شبکه‌ای از رسانه‌ها و خبرنگاران را لمس کنید.