کد: 13950703134495797

توقیف تویوتا کرولا با 205 کیلومتر سرعت

کد: 13950703134495797

https://goo.gl/IIjhNZ

، تهران , (اخبار رسمی): ماموران پلیس راه "یزد-کرمان" یک دستگاه خودروی سواری "تویوتاکرولا" را به علت سرعت غیرمجاز 205 کیلومتر در ساعت و همچنین حرکات مارپیچ در جاده متوقف و روانه پارکینگ کردند.

توقیف تویوتا کرولا با 205 کیلومتر سرعت

 به گزارش اخبار رسمی به نقل از  روابط عمومی نیروی انتظامی ،سرهنگ احمدمظفری،رئیس پلیس راه استان یزد ،گفت: دیروز ماموران پلیس راه "یزد- کرمان" هنگام گشت زنی و کنترل محورهای مواصلاتی یک دستگاه سواری "تویوتاکرولا" را به علت دو تخلف حادثه ساز متوقف کردند.

مظفری تخلفات این خودرو را حرکت مارپیچ و سرعت غیرمجاز 205 کیلومتر در ساعت بیان کرد و افزود: پس از استعلام از مرکز اجرائیات پلیس راه، مشخص شد خودرو دارای 13 میلیون و 500 هزار ریال خلافی معوقه نیز است.

رئیس پلیس راه استان یزد با بیان اینکه خودرو به پارکینگ پلیس راه منتقل و راننده متخلف نیز به مراجع قانونی معرفی شد خاطرنشان کرد: پلیس، خودروهایی را که با تخلفات حادثه ساز جان خود و دیگر شهروندان را به خطر می­اندازند برابر قانون، توقیف خواهد کرد.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

ناجا

این کشور در بیش از دو هزار سال قبل و در دوران سلسله هخامنشیان اولین بنیانگذار سیستم حکومتى گسترده امپراطورى مى باشد. از آنجا که هر حکومتى نیازمند به نظم و امنیت مى‌باشد در نتیجه کشور ما انواع سیستمهاى ایجاد نظم و امنیت را در طى تاریخ مورد آزمایش قرار داده است. اما سیستم نوین ایجاد نظم و امنیت داخلى یعنى سازمان پلیس در ایران به حدود یکصد سال پیش مربوط مى‌‌باشد. شاه قاجار ناصرالدین شاه در سفرهاى سه گانه خود به اروپا و مشاهده پلیس نوین در آن کشورها و با استخدام یک مستشار بلژیکى به نام کنت دو بینو اولین سیستم پلیسى جدید را در ایران پایه گذارى نمود. این پلیس در طى یکصد سال گذشته و تا پیروزى انقلاب اسلامى در بهمن سال 1357 از فراز و نشیبهاى متفاوت برخوردار بوده است.

منتشر شده در سرویس های:

شهر و جامعه | حقوقی و قانون

با چند کلیک خبرساز شوید: رایگان شروع کنید
رایگان اخبارتان را در اولین نیوزوایر آنلاین ایران منتشر و لذت همراهی با شبکه‌ای از رسانه‌ها و خبرنگاران را لمس کنید.