کد: 13950703134816033

با توزیع 2 هزار حواله بین دانش آموزان بی بضاعت

طرح باز باران در مدارس منطقه 22 اجرا شد

کد: 13950703134816033

https://goo.gl/QQo30c

، تهران , (اخبار رسمی): همزمان با آغاز سال تحصیلی جدید شهردار منطقه 22 از توزیع2000 حواله خرید نوشت افزار و البسه مدارس به دانش آموزان بی بضاعت مدارس این منطقه خبر داد.

طرح باز باران در مدارس منطقه 22 اجرا شد

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 22، قاسم مولایی، با بیان این خبر گفت: با نزدیک شدن به اول مهر و آغاز سال تحصیلی جدید در راستای حمایت از دانش آموزان بی بضاعت در قالب طرح باز باران، تهیه و اهدا بن خرید نوشت افزار و البسه مدارس از شهروند ویژه نمایشگاه باز باران اجرا شده که در این برنامه با تشکیل کمیته اجرایی مشترک با آموزش و پرورش منطقه ، تعداد 2000 عدد حواله خرید به دانش آموزان نیازمند مدارس سطح منطقه22 ، با الویت دانش آموزان محلات منتخب طرح نگهداشت شهر توزیع شده است.

وی با بیان اهداف اجرای این طرح خاطرنشان کرد: از اهداف مهم و قابل دستیابی این طرحایجاد نشاط و انگیزه در دانش آموزان، اعمال مدیریت یکپارچه و هماهنگ و اقدامات لازم برای دسترسی همه دانش آموزان به مراکز و امکانات آموزشی ، همکاری و ارائه خدمات به قشر های در معرض آسیب و آسیب دیده در مراکز تحصیلی و آموزشی و اولیاء آنها، افزایش سطح همکاری و تعاملات میان بخشی دستگاه های مختلف با مدیریت شهری در زمینه مسائل آموزشی و مراکز آموزشی و تحصیلی است.

مولایی اضافه کرد:کمک به دانش آموزان مستعد و نیازمند، روحیه خود باوری و اعتماد را در آنها افزایش می دهد. یاری رساندن به دانش آموزان نیازمند در ابتدای سال تحصیلی آنها را با روحیه مضاعف در کسب علم ودانش مصمم تر کرده و محیط مدرسه را تبدیل به مکانی با آرامش و مناسب شکوفایی استعداد های آنها می گرداند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

شهرداری تهران

در سال‌ 73 و در راستای‌ تحقق‌ بیشتر اهداف‌ بازرگانی‌ و برآوردن‌ نیازهای‌ انفورماتیکی‌ شهرداری‌ با تغییر مدیریت‌ سازمان‌ تحولات‌ اساسی‌ در نحوه‌ اداره‌ سازمان‌ و نگرش‌ مدیریت‌ به‌ مسائل‌ انفورماتیکی‌ شهرداری‌ پدید آمد.

منتشر شده در سرویس های:

علم و آموزش | شهر و جامعه

با چند کلیک خبرساز شوید: رایگان شروع کنید
رایگان اخبارتان را در اولین نیوزوایر آنلاین ایران منتشر و لذت همراهی با شبکه‌ای از رسانه‌ها و خبرنگاران را لمس کنید.