کد: 13950703135066033

سال تحصیلی جدید در شمال تهران آغاز شد

کد: 13950703135066033

https://goo.gl/DNzpGV

، تهران ، (اخبار رسمی): سال تحصیلی 96-95 با افتتاح زمین چمن مصنوعی دبیرستان پسرانه فیضیه و نواختن زنگ مدرسه در شمال تهران آغاز شد.

سال تحصیلی جدید در شمال تهران آغاز شد

به گزارش  اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی شهردرای منطقه یک ، سعید کارگران معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه یک با حضور در این مراسم و اعلام خبر فوق اظهار داشت : آیین بازگشایی مدارس به صورت برنامه ی منطقه ای در روز شنبه سوم مهر ماه هم زمان با دبیرستان پسرانه فیضیه ، با حضور شهرداران و مدیران اجتماعی نواحی ده گانه کارشناسان آموزشهای شهروندی و... در شمال تهران برگزار شد و تمام نواحی ده گانه به بازگشایی مدارس در ناحیه خود پرداخته و خدمات آموزشی را به دانش آموزان در آغاز مهر ماه ارائه دادند.
کارگران افزود: این خدمات در راستای تقویت روحیه ی علم آموزی و برقراری تعامل بین دو سازمان و ارتباط بهتر دانش آموزان در بحث های مدیریت شهری ، اداره شهر و مدرسه ، دوستی با محیط زیست ، داشتن آسمان آبی و زمینی پاک ، آشنایی با مباحث خط سفید و پسماند ، آموزشهای شهروندی ،بازیافت و...است .
وی یادآور شد : کیفیت نظام آموزشی ارتباط مستقیمی با امکانات مدارس و محیط دارد، به عبارتی، وجود فضا و زمان مناسب و کافی، اولین نیاز در یادگیری است و شهرداری تهران تمام تلاش خود را برای عمران و تجهیز مدارس انجام داده است
کارگران تصریح کرد : بیش از 40 زمین چمن مصنوعی در منطقه یک وجود دارد که با تلاش اداره ورزش سعی داریم در هر محله ایی که زمین چمن ندارد و امکان احداث آن وجود دارد این مکان ها برای ورزش شهروندان آن محله احداث شود.
وی خاطر نشان ساخت: شهرداری از تمام امکانات خود برای افزایش سرانه های ورزش منطقه تلاش می کند و در صدد هستیم زمین هایی که در مدارس ، دانشگاهها و... احداث می شود نیز با توافق فی مابین و هماهنگی شورایاران و مدیران محله مورد استفاده عموم شهروندان آن محله قرار گیرد.
حسین فتحی مدیر مرکز خدمات اجتماعی در این برنامه ضمن تشکر و قدردانی از خیریه قدر علوی بابت همکاری با مرکز خدمات اجتماعی برای دانش آموزان آرزوی موفقیت نمود و کیف و لوازم التحریر به 100 نفر از دانش آموزان اهدا شد

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

شهرداری تهران

در سال‌ 73 و در راستای‌ تحقق‌ بیشتر اهداف‌ بازرگانی‌ و برآوردن‌ نیازهای‌ انفورماتیکی‌ شهرداری‌ با تغییر مدیریت‌ سازمان‌ تحولات‌ اساسی‌ در نحوه‌ اداره‌ سازمان‌ و نگرش‌ مدیریت‌ به‌ مسائل‌ انفورماتیکی‌ شهرداری‌ پدید آمد.

منتشر شده در سرویس های:

علم و آموزش | شهر و جامعه

با چند کلیک خبرساز شوید: رایگان شروع کنید
رایگان اخبارتان را در اولین نیوزوایر آنلاین ایران منتشر و لذت همراهی با شبکه‌ای از رسانه‌ها و خبرنگاران را لمس کنید.