کد: 13950703135435625

زنگ شروع تحصیلی جدید درمنطقه آزاد اروند، نواخته شد

کد: 13950703135435625

https://goo.gl/znTkul

، آبادان , (اخبار رسمی): سال تحصیلی جدید در مدارس شهرهای آبادان، خرمشهر و مینو شهر با حضور معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد اروند، آغاز شد.

زنگ شروع تحصیلی جدید درمنطقه آزاد اروند، نواخته شد

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد اروند، زنگ آغاز سال تحصیلی جدید، امروز، شنبه، 2 مهر سال 95 ، در مدارس منطقه، با حضور سید مرتضی نعمت زاده، معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری این سازمان در دبیرستان دخترانه نیایش آبادان و همچنین، سید علی موسوی، مدیر آموزش ، تعالی و بلوغ کسب و کارها در دبیرستان دخترانه بنت الهدی در مینو شهر، نواخته شد.
پس از نواختن زنگ آغاز سال تحصیلی و ورود دانش آموزان به کلاس های درس، جلسه ای با حضور مدیر آموزش، تعالی و بلوغ کسب و کار این سازمان و سایر مسئولان مینو شهر تشکیل شد.
در این جلسه ضمن ارائه گزارشی از وضعیت تحصیلی دانش آموزان و مدارس در سال تحصیلی گذشته، برخی موضوعات مربوط به حوزه آموزشی در سال تحصیلی جدید، مورد بررسی قرار گرفت.
سید علی موسوی با اشاره به اهمیت مینو شهر در منطقه آزاد اروند، از آمادگی این سازمان به منظور توسعه و رشد فضای آموزشی در منطقه  خبر داد و آن را بخشی از برنامه های این مدیریت در سال تحصیلی جدید قلمداد نمودند.
در بخشی دیگر، سید مرتضی نعمت زاده، معاون فرهنگی اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد اروند،  در مراسم آغاز سرشماری نفوس در آبادان با حضور فرماندار آن شهرستان حاضر شد و زنگ آغاز سرشماری آن شهرستان، نواخته شد.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

سازمان منطقه آزاد اروند

منطقه آزاد اروند با مساحت 37400 هکتار در شمال غربی خلیج فارس شامل شهرهای آبادان، خرمشهر و مینوشهر(جزیره مینو) می باشد که در محل تلاقی دو رودخانه اروند رود و کارون واقع است. این منطقه در همجواری با کشورهای عراق و کویت می باشد که با داشتن ظرفیتی از قبیل حمل و نقل جاده ای، ریلی، دریایی و هوایی از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

منتشر شده در سرویس:

علم و آموزش