کد: 13950704136646033

در هفته اول مهر ماه آغاز شد

آماده باش نیروها برای کنترل ترافیک شهری

کد: 13950704136646033

https://goo.gl/0SEROA

، تهران , (اخبار رسمی): در اولین روزهای آغاز سال تحصیلی جدید به دلیل مشخص نبودن زمان حرکت و شروع به کار سرویس های مدارس تردد وسایل نقلیه شخصی بیشتر شده و به دنبال آن با افزایش ترافیک در معابر شهری مواجه هستیم.

آماده باش نیروها برای کنترل ترافیک شهری

به گزارش  اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه یک عبدالمطلب توجهی معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری منطقه یک با اعلام خبر فوق اظهار داشت : عوامل نیروهای انتظامی و پلیس راهور منطقه یک از اول مهر ماه به صورت کامل آماده باش هستند و در تقاطع ها ، مجاور مدارس و خیابان های اصلی مستقر شدند و افسرهای مجرب نیز اقدام به آموزش دانش آموزان می کنند.

توجهی افزود : با برنامه ریزی انجام گرفته مدارس واقع در معابر اصلی که در سنوات گذشته باعث بروز مشکلات ترافیکی شده اند شناسایی و در معابر مذکور یک نفر کارشناس ترافیک منطقه و یک نفر پلیس راهور حضور داشته و در خصوص هدایت جریان ترافیک اقدام می نمایند.
این مقام مسئول خاطر نشان کرد: در همین راستا10 مدرسه در معابر اصلی منطقه از جمله خیابان های پاسداران، دزاشیب، شریعتی، بلوار دانشجو ، میدان ندا و... که دارای گره های ترافیکی هستند شناسایی و پلیس راهور با راهنمایی رانندگان و در صورت لزوم اعمال قانون اقدام به روانسازی ترافیک می کند .
وی از شهروندان منطقه یک درخواست نمود در صورت بروز هر گونه مشکل و یا تخلف معاونت حمل ونقل وترافیک منطقه را با شماره سامانه نظارت همگانی 1888 مطلع سازند تا در اسرع وقت، نواقص احتمالی رفع شود.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

شهرداری تهران

در سال‌ 73 و در راستای‌ تحقق‌ بیشتر اهداف‌ بازرگانی‌ و برآوردن‌ نیازهای‌ انفورماتیکی‌ شهرداری‌ با تغییر مدیریت‌ سازمان‌ تحولات‌ اساسی‌ در نحوه‌ اداره‌ سازمان‌ و نگرش‌ مدیریت‌ به‌ مسائل‌ انفورماتیکی‌ شهرداری‌ پدید آمد.

منتشر شده در سرویس:

شهر و جامعه

با چند کلیک خبرساز شوید: رایگان شروع کنید
رایگان اخبارتان را در اولین نیوزوایر آنلاین ایران منتشر و لذت همراهی با شبکه‌ای از رسانه‌ها و خبرنگاران را لمس کنید.